singer

Miro Šmajda

Birth: 27.11.1988, Košice, SlovakiaMiro Šmajda
Buď správcem tohoto profilu


Miro se narodil v Košicích. Chodil na Technickou univerzitu. Jeho maminka je Češka a jeho otec je Slovák. Jeho rodiče se, ale po nějaké době rozvedli „Bylo to těžké, ale už je to za námi," tvrdí Šmajda. „Bylo mi moc líto, když táta odešel. Pořád se hádali, což možná bylo tím, že jsou oba jiné národnosti. Ale čas všechno zahojil a dnes se s taťkou pravidelně stýkám," dodává Míro, jenž po rozvodu rodičů zůstal v péči své matky.

Miroslav Šmajda se zúčastnil soutěží jako jsou např. Československá Superstar (skončil jako druhý) a Let´s Dance (odstoupil).

Ve volném čase nejraději skládá a píše texty – a to hned ve třech jazycích – angličtině, slovenštině a češtině. Věří proto, že mu SuperStar umožní prosadit se a živit se tím, co ho nejvíc baví. „A co ze srdce miluju,“ přidává milovník skvělého piva Miro, který rád běhá, hraje fotbal a hokej, chodí do přírody a s přáteli do města. Výhru by investoval do věcí, na které nikdy neměl peníze.

V současné době má již vydaná dvě CD, obě mají velký úspěch. Na začátku roku 2013 se dal dohromady s novou kapelou, s kterou jel jarní tour "mirosmajda.com" a pokračuje letními koncerty a následovat bude podzimní tour

Added: 28.01.2014, Marek