singer

Tereza Kutrová

Birth: 10.09.1997, Zlín, Czech RepublicTereza Kutrová
Buď správcem tohoto profilu


Narodila jsem se 10. září 1997 ve Zlíně ve znamení panny. Mám staršího bratra i sestru a tak jsem si od malička musela tvořit svůj vlastní svět. A ten byl plný hudby, barev, zpívání a vymýšlení vlastních příběhů, postav, bytostí... Fantazie vždycky pracovala naplno a moje hlava byla zaměstnána na maximum, takže jsem nikdy neměla potřebu řešit co je to nuda nebo co s mým životem. Vždycky jsem se zajímala o umění v mnoha jeho směrech. A jak šel čas, tak jsem se i aktivně začala zapojovat.

Od svých sedmi let hraju na klavír, od osmi chodím do zpěvu ve škole a stejně tak si "brnkám" na kytaru. Jenže jen někoho kopírovat je prostě nuda a tak se absolutně srdeční záležitostí stalo skládání vlastní hudby a textů. Všechno co cítím, všechno co lítá kolem je pro mě inspirace a tak to píšu do not a veršů.

Kromě současné hudby mám ráda i tu klasickou a folklórní. Sama aktivně zpívám s cimbálovou muzikou Luňáček a od roku 2009 zpívám v komorním sboru. V roce 2013 budu mít premiéru v jedné z hlavních rolí v muzikálu Tři zlaté vlasy děda vševěda. Ale to není všechno! Mám ráda jako každá mladá holka svět módy a tak mám i zkušenosti z focení a předvádění na mole. Ale... hudba, ta vede!

Mám se ráda taková jaká jsem, přirozená, na nic si nehraju. Jsem otevřená novým věcem, život je pestrý a barevný stejně jako moje hudba. Ráda a často se hodně směju s kamarádkami, snad nás ta puberta brzo opustí. Nebo raděj ne! Je to vlastně super jízda a hodně inspirace - kluci, lásky a vůbec ten velký svět kam teď mířím. Teď myslím první ročník střední školy, kam se chystám po letních prázdninách.

Miluju poznávání nových věcí a lidí! A přestože vaření mým koníčkem není, mám ráda pizzu ale ani zdravá strava mi nechybí, například vařená brokolice. Tu bych nikdy neodmítla :) Ale sladkosti jsou mou slabinou, každý den sním minimálně jednu Horalku! Sledování seriálů moc času nevěnuji, ale ráda se podívám na Teorii Velkého třesku nebo na Přátelé. Moje oblíbená zpěvačka je jednoznačně Mariah Carey! Chovám k ní i jejímu hlasu neuvěřitelný obdiv. Ostatně, všem co mi v životě dali kus sebe jsem neuvěřitelně vděčná. Ať jsou to učitele, rodiče, nebo kamarádi.

o prázdninách roku 2012, jsem na internetu zveřejnila svou písničku s názvem Dream song. A tak jsem v podstatě poprvé zjistila, že ve mě nejspíš něco je. Dostávala jsem velké podpory od kamarádů, kteří mou nekvalitní nahrávku pořízenou mobilem např. sdíleli na Facebooku. Tak jsem se zhruba po týdnu rozhodla, že se zeptám na názor i lidí, kteří s opravdovými hity pracují každý den, moderátorům rádia Kiss Publikum. Odpověděl mi Igor Doležal, že se mi písnička povedla. Měla jsem z toho velkou radost ale netušila jsem co přijde o dva dny později. Na telefonu dva zmeškané hovory a na Facebooku zpráva a žádost o přátelství Petra Kopčila. A následné pozvání do jeho studia. A tak to v podstatě všechno začalo! Začal se mi plnit sen. Nahráli jsme písničku V představách, která sklidila úspěch nejen u mladých posluchačů. Teď na začátku roku 2013, o půl roku později vydáváme novou písničku s názvem Blízká i vzdálená ke které natáčíme i videoklip. Pracujeme dál už na nové písničce Zapomeň a těším se na další videoklipy, které máme v plánu točit.

Added: 13.03.2014, martin