singer

Nikola Šobichová

Birth: 14.05.1982, Bílovec, Czech RepublicNikola Šobichová
Správce tohoto profilu
lenkam


Datum narození: 14. 5. 1982
Ahoj, zdravím všechny, kteří se chtějí o mně něco málo dovědět. :-)
Narodila jsem se v Bílovci, nedaleko města Studénka, kde jsem s rodiči a starší sestrou Luckou vyrůstala. Navštěvovala jsem ZUŠ, kde jsem se učila hrát na housle, ale taky soukromou hudební školu Musicale, kam jsem chodila na hodiny klavíru, do sboru a zpívala s Radanou ve folkové kapele. Proto nebylo divu, že se zrodil nápad, jít po základní škole studovat konzervatoř – populární zpěv. Přijímačky se povedly a už to bylo. :-) Stěhování do Prahy, studování zpěvu a s ním také první zkušenosti na poli showbusinessu – ve druháku jsem dělala sbory Heleně Vondráčkové na jejím turné...
A pak nastal zlom - šly jsme s Katkou (protože jsme byly spolužačky) na konkurz Holki a Peter Fider si nás vybral - následovalo vystupování, natáčení desek, focení atd. zkrátka to, po čem touží nejedna holka v pubertě. :-)
V roce 2003 nám skončila exkluzivní smlouva a já se rozhodla ji dále neprodloužit. Natočila jsem svoji desku s názvem Šedá, které se prodalo skoro 10 tis., jenže další už jsme neudělali a tak jsem se z povědomí lidí začala vytrácet. Na zpívání jsem samozřejmě nezanevřela, protože je to koníček, který mě opravdu baví a tak jsem zpívala s kapelou na plesech.
Když přišel Peter s myšlenkou udělat comeback, řekla jsem si: proč ne? Věděli jsme, že se písničky stále hrají jak na diskotékách, tak v rádiu, proto jsme do toho šly o to radši. Dnes se samy na vystoupeních přesvědčujeme, že naše písničky lidi stále baví a to nás opravdu těší. :-)
I přesto, že mám "normální" zaměstnání, se chci zpěvu stále věnovat. Je to můj hlavní koníček, který mě strašně baví a pokud nebudu muset, nikdy se ho nevzdám. :-)
Mezi mé další koníčky patří četba knížek, moc ráda relaxuji všemi způsoby, jak ležením u telky se svým přítelem a našimi dvěma kočkami :-), tak třeba cvičením. Dovolenou ráda trávím i na horách, i u moře. :-)
PS: Díky všem fanouškům za přízeň a podporu. :-)

Added: 27.03.2014, lenkam