Roxy

Praha, Dlouhá 33klub

Experimentální prostor ROXY/NoD patří od svého otevření v roce 1992 mezi jedny z nejdůležitějších míst tuzemské kultury, kde se kromě spousty nezapomenutelných parties uskutečnila také celá řada dnes již legendárních koncertů. Ve vzájemné symbióze s klubem ROXY funguje v prvním patře také kavárna, galerie a divadlo NoD.
Na adrese Dlouhá 33 se v dobách první republiky dařilo restauraci, kinu a také tanečnímu sálu, který se proslavil vyhlášenými bály. Nepřízeň komunistického režimu se bohužel podepsala i na stavu celého objektu, který byl po pádu komunismu ve stavu mohutné zchátralosti a poničení. I přes to atmosféra a genius loci zdejších prostorů dýchly na skupinu lidí z Linhartovy nadace soustředěné okolo architekta Jana Mayera. Na základě úspěšného konkurzu v roce 1992 se tak mohlo začít s nejnutnějšími stavebními úpravami a odčerpáním vody ze zatopeného podzemního sálu a ROXY začala psát první kapitoly své novodobé historie, během níž se stala jedním z nejdůležitějších klubů nejen v metropoli ale ČR jako takové.
V roce 2010 prošel klub ROXY kompletní rekonstrukcí, která vdechla dobře známým prostorám nový život. Návštěvníci si zde tak krom čtyř barů mohou užít také komfortnější a příjemnější prostředí včetně zbrusu nového prostoru chill outu, jemuž dodávají na atmosféře klenuté stropy historického sklepení.
Naše unikátní prostory jsou vhodné k tématickým akcím, koncertům, večírkům, křtům CD, DVD či knih, módním přehlídkám, velkým firemním akcím a prezentacím, vánočním večírkům, teambuildingům, školením, seminářům, kongresům či sympoziím, soutěžím, beneficím, reklamním a filmovým zahajovacím nebo závěrečným večírkům a libovolným dalším akcím dle vaší specifikace či potřeb.


Added: 16.11.2014,