PAVEL CALLTA JEDE NA MOMENTY (tour)novinka 24.01.2017, Marek

Pavel Callta vyráží na turné po klubech a divadlech. Název dostalo podle jeho debutového alba – Momenty. Šňůra čítá deset měst, chybět nebude ani Praha. „Je to naše první samostatné tour. Věříme, že se informace o něm dostane k lidem včas. Rozhodli jsme se totiž celkem narychlo a o to větší risk to je. Ale já mám rád výzvy,“ přiznává Pavel Callta.

Na koncertech představí svoje největší hity, ale i novinky z alba, které chystá na léto. „Složil jsem dost nových věcí, takže určitě zahrajeme několik zbrusu nových skladeb. Těším se moc a věřím, že si to všichni užijeme a budou to nezapomenutelný Momenty“, dodává. Kromě svého turné si Pavel Callta naplánoval také hraní na společných koncertech s kolegy Sebastianem, Děkanem nebo Voxelem.

Zpěvák, kytarista, skladatel a textař Pavel Callta má teď nabité období. Jeho singl „Pouto přátelství“ se drží na první pozici v Óčko Chart, nedávno vystoupil v přímém přenosu Českých slavík Mattoni, kde se umístil na pěkném 13. místě v kategorii zpěvák. Písně navíc skládá i pro jiné projekty – nedávno dokončil novou píseň pro Aquababes a v těchto dnech také song ke knize „Čáry života“ nakladatelství Albatros, ke kterému natočil i videoklip. Představí se také jako herec. Do kin bude uveden film Muzzikanti, ve kterém hraje baskytaristu v kapele hlavního hrdiny ztvárněného Patrikem Děrgelem. „Hraní mě baví, takže jsem se v roli - paradoxně - basáka cítil dobře“. Jak se Pavlovi Calltovi herecký debut povedl, můžete zjistit od 2. března 2017, kdy má film premiéru.

TURNÉ MOMENTY a další jarní koncerty
27.1. Lanškroun (Momenty tour 17), Music Bar Forea
4.2. Strakonice, KD + Sebastian
10.2. Děčín (Momenty tour 17), Garage
11.2. Aš (Momenty tour 17), KC Laritma
17.2. Beroun KD, Plzeňka + Sebastian
24.2. Šumperk, KD
25.2. Velké Meziříčí (Momenty tour 17), Panorama
7.3. Praha (Momenty tour 17), Laloca
5.4. Pardubice, Aula univerzity Pardubice
8.3. Znojmo (Momenty tour 17), Divadlo
10.3. Velké Meziříčí Charitativní ples
14.4. Horní Beřkovice, Beřkovické jaro
21.4. Polná, KD + Sebastian + Voxel + Jakub Děkan
24.3. Zlín (Momenty tour 17), Music club Fénix
26.4. Hradec Králové (Momenty tour 17), Adalbertinum
29.4. Česká lípa (Momenty tour 17), Jiráskovo divadlo


Related photos

fotofoto

Fotografie: Lukáš Navara