SIBYLA, KRÁLOVNA ZE SÁBY slaví jeden rok a připravuje jubilejní 50.reprízu na 20.dubna do Divadla Hybernienovinka 06.04.2017, martin

SIBYLA, KRÁLOVNA ZE SÁBY je původní česko-slovenský muzikál, ve kterém se na 36 hercích a tanečnících objeví na 380 kostýmů. Dohromady ho na představeních v Praze a v Bratislavě už vidělo více než 40 000 diváků.
SIBYLA, KRÁLOVNA ZE SÁBY si získala srdce mnoha fanoušků a příznivců. Doslova každé představení sklizí obrovský úspěch.

Za zdarem muzikálu, který si našel svoje místo na české divadelní muzikálové scéně, stojí režisér Radek Balaš a Košičan s českými kořeny Miro Procházka.

„Po více než desetiletém úsilí se mi splnil životní sen. 17. března 2016 měl premiéru můj muzikál, ke kterému jsem složil hudbu i texty. Hraje se s úspěchem už rok a měsíc a věřím, že ještě minimálně stejně tak dlouho bude. Za jeden rok se toho událo opravdu hodně: kromě pražské premiéry, potěšila SIBYLA, KRÁLOVNA ZE SÁBY i bratislavské publikum, vyšlo album s nejkrásnějšími skladbami z muzikálu, otěhotněly tři zpěvačky, včetně hlavní představitelky Evy Burešové, zaskakovat za ni bude skvělá Alice Konečná. 20. dubna se dočkáme jubilejního 50. představení,“doplňuje Miro Procházka.
Srdečně vás zveme na jubilejní 50. představení muzikálu SIBYLA, KRÁLOVNA ZE SÁBY do Divadla Hybernia 20. dubna 2017. Těšit se můžete na Daniela Hůlku, Ilonu Csákovou, Elišku Ochmanovou, Jiřího Zonygu a další ...

SIBYLA, KRÁLOVNA ZE SÁBY

Režie: Radek Baláš
Autor hudby a libreta: Miroslav Procházka
Producenti: Ema Krahulíková a Miroslav Procházka
Scénograf: Daniel Dvořák
Kostýmy: Josef Jelínek
Choreograf: Libor Vaculík
Produkce: HELP Production, Musical Production - Ema Krahulíková
Sibyla: Eva Burešová, Eliška Ochmanová, Alice Konečná
Král Šalamoun: Daniel Hůlka, Radim Schwab
Chůva: Ilona Csáková, Hana Křížková
Písař: Peter Strenáčik, Zbyněk Fric
Velekněz Sadok: Jiří Zonyga, Martin Pošta
a další