Kapela Pískomil se vrací pokřtí své nové album plné písniček pro děti s názvem Ňam Ňam Ňam už 6. května na pražském Výstavištinovinka

Kapela pro rodiny s dětmi Pískomil se vrací odstartuje letošní nabitou šňůru velkým koncertem na dm rodinném dnu v Praze, který se uskuteční v sobotu 6. května v rámci Volkswagen Maratonského víkendu. Děti se tak mohou vedle sportovního zážitku těšit na dovádivou koncertní show s premiérou nových písniček.

Kapela Pískomil se vrací hraje veselý a vtipný holknkluknroll, už za pár dní vydá nový maxisingl s pěti písničkami a vypečeným názvem Ňam Ňam Ňam. Po minimaratonském křtu této nahrávky v sobotu 6. května na Výstavišti Praha v Holešovicích se Pískomil prakticky nezastaví a jako každoročně navštíví téměř celou republiku. Pískomil se tak opět stane nejpilněji naživo koncertující kapelou pro rodiny s dětmi u nás.

Kapelník Pískomila Ondřej Pečenka hodnotí koncertování a vydávanou novinku těmito slovy: „Obávaná kombinace nakažlivé písničky ve spojení s naším nefalšovaným pódiovým elánem funguje znamenitě. Jsme hudebně-adrenalinový sport, co chytí malé i velké posluchače. Letos jsme pro ně připravili pěti písňové chutné a čerstvé menu Ňam Ňam Ňam a těšíme se, jak ho pokřtíme právě na akci pod otevřeným nebem,“ říká.

„Naši nadcházející sezónu odstartujeme právě tímto velkým sportovním svátkem a pak už se těšíme na další festivaly a velká pódia, ale i komornější akce. Koncert Pískomila je dobrodrůžo, také velká zábava a radost, kterou umíme s publikem skvěle sdílet,“ dodává Ondřej.

Co letos Pískomil na svém novém albu uvařil? Vše podle chuti. S prvním trackem si zakřičíte podle libosti: Fuj Fuj Fuj! Společnost v kuchyni vám bude dál dělat Vinylová královna, protože vaření s gramofonovými hity příjemně ubíhá. Ovšem pozor, aby vám do kuchyně z pokoje neprosákly Krákory. To je s vařením konec, lepší sbalit kufry a rozbalit je až u Moře v Kutný Hoře. A z pláže pak jen zírejte, jak se ve vlnách šplouchá Plejtvák.

To je stručný trailer k novému počinu Pískomila. Šup s ním do autopřehrávače, ať cesta do školy nebo na víkend rošťácky chutná a rychle ubíhá.
Seznam skladeb CD Pískomil se vrací: Ňam Ňam Ňam (2017)

1. Fuj Fuj Fuj!
2. Vinylová královna
3. Krákory
4. Moře v Kutný Hoře
5. Plejtvák

CD bylo nahráno Pavlem Bohatým v lednu 2017 ve studiu SONO a mixováno v únoru 2017 Ondřejem Ježkem ve studiu Jámor.


Added: 21.04.2017, Marek

Related photos

fotofoto
fotofoto