MONKEY BUSINESS VYDÁVAJÍ REMIXOVÉ ALBUM A DOSTANOU ZLATOU DESKU ZA SEX AND SPORT? NEVER!novinka

Skupina Monkey Business dnes na tradičním narozeninovém koncertu pokřtí albovou novinku Kavárna de Luxe a převezme Zlatou desku za prodej posledního studiového alba Sex and Sport? Never!

Album Kavárna de Luxe nabízí jedenáct různých hudebních pohledů na skladby z alba Sex and Sport? Never! Dlouholetý spolupracovník Romana Holého a autor vůbec prvních remixů prvních skladeb skupiny, producent Ecson Waldes oslovil zajímavé mladé kapely a producenty napříč hudební scénou, od klubové elektroniky až po dub a jazz, aby si vybrali jakoukoli píseň z alba a libovolně ji přepracovali. „Nejdřív jsem ovšem musel roztřídit a vyprocesovat všechny zásadní nástroje do jednotlivých stop, aby je remixéři mohli libovolně nově přepracovat a použít. Svůj vlastní remix jsem pak málem nestihnul. Finální remixy mě velmi potěšily a abych parafrázoval Romana: Tahle remixová deska krásně vystihuje dnešní dobu,“ komentuje album Kavárna de Luxe Ecson Waldes.

Tracklist: 1. Blue Light Baggie Bingo by Mydy Rabycad, 2. Beat Crusher by Dafonic feat. Sia Sai, 3. Unhappy Hippie by Ecson Waldes, 4. Sex And Sport? Never! by Grove, 5. Be A Man by Light and Love, 6. Pick That Bone by Mr. Moustache, 7. Blue Light Baggie Bingo by The Fakes, 8. Be A Man by Pub Animals, 9. Jolana The Exciter by The Documents feat. Miroslav Hloucal, 10. Guru In Subaru by Carpet Cabinet, 11. Mr. Egg by Jiří Burian

Zde se můžete podívat na originální verzi klipu Be A Man:

Added: 26.05.2017, Marek

Related photos