LIWID vyrážejí na dvouměsíční turné, svezte se s nimi v autobusenovinka

Česká poprocková kapela LIWID neusíná na vavřínech a pro letošní rok připravila řadu akcí a novinek. Jednou z nich je jarní turné, které odstartovalo 4. března v Plzni.
LIWID vyrážejí na dvouměsíční turné, svezte se s nimi v autobuse
Koncertní šňůra Seznamte se s námi v buse získala název díky originální soutěži. „Naši fanoušci se můžou těšit na 5 nových písniček k nově chystané desce a také na předkapelu Ben Dover z Karlových Varů,“ přibližuje frontman kapely Jenda. Pro největší příznivce si LIWID přichystali exkluzivní příležitost, jak se dostat ke kapele co nejblíž. Speciální soutěž o lístky do autobusu, se kterým kapela pojede na hudební festival a fanoušci tak dostanou jedinečnou příležitost k seznámení.

Příchozí diváky na Seznamte se s námi v buse tour 2015 rozpálí karlovarská pop funková formace Ben Dover. „Tyto předskokany jsme zvolili hlavně proto, že nám tak trochu připomínají nás. Nesedí jen tak s rukama v klíně a už vůbec nečekají, že všechno přijde samo. Jdou štěstí naproti tak jako my,“ sděluje nadšeně frontman LIWID Jenda. V některých městech vystoupí dokonce dvě předkapely, například v Olomouci i moderní rocková kapela Rayne a v Jindřichově Hradci skupina JUST.

Mezi chystané novinky pro letošní rok patří nová deska LIWID, která by měla vyjít koncem roku 2015. Fanoušci se můžou těšit i na dva nové videoklipy, jeden k singlu Osudová setkání a druhý k oblíbené písničce Amélie.SEZNAMTE SE S NÁMI V BUSE TOUR 2015

7. března HAVLÍČKŮV BROD - klub Oko

13. března CHEB - KC Svoboda

14. března KARLOVY VARY - Husovka

20. března ČESKÉ BUDĚJOVICE - klub Highway 61

21. března JINDŘICHŮV HRADEC - klub Lucky Pery

1. dubna OLOMOUC - U - Klub

2. dubna BRNO – Melodka

3. dubna VYŠKOV - klub B-29

4. dubna OSTRAVA - Barrák music club

10. dubna - AŠ - klub Cihelna

11. dubna MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - Na rampě

16. dubna PRAHA - Rock Café

17. dubna SOKOLOV - kinokavárna Alfa

18. dubna BEROUN - klub Metro

24. dubna ÚSTÍ NAD ORLICÍ - Malá scéna (kavárna)

25. dubna LIBEREC - klub Viadukt


Added: 07.03.2015, martin

Related photos