SharkaSs se hlásí o slovo s dalším EP a představuje nový instrumentální projektnovinka

Rapperka, textařka a producentka SharkaSs se po loňském vydání debutového alba Protiklady a veselém singlu Jedeme na Bali opět hlásí o slovo s novými skladbami. Najdeme je na novém EP Vyvolávám, pro které je signifikantní alternativnější pojetí, než na jaké jsme byli doposud u SharkaSs zvyklí. S tím ostatně souvisí i nový instrumentální projekt Connection, který SharkaSs vydává pod svým občanským jménem Šárka Geroldová a dává jej k dispozici zdarma.

„Jedná se o projekt, kterým bych nás chtěla propojit pod heslem *connection. Jde o to, abyste se také vyjádřili jakýmkoliv způsobem - i třeba fotkou, statusem, videem a podobně - k tomu, co máte na srdci, stejně jako to dělám já, a označili to jako *connection. Věřím v sílu slov a v to, že si třeba někdo jiný kvůli nám může něco důležitého uvědomit. Všechny tyto skladby jsou volně k použití. Budu doufat, že se někdo z vás přidá,“ vysvětluje sama autorka záměr svého nového projektu, který je k dispozici také na Youtube:Jak EP Vyvolávám, tak Connection na první poslech zaujmou hodně osobitým pojetím a zvukem. Zásadní podíl na tom má skutečnost, že se jedná o velice osobité umělecké počiny, jimiž talentovaná hudebnice reflektuje předešlé události ve svém životě.

Na svébytnosti jim přidává i fakt, že aktuální nahrávky vznikly v domácím studiu SharkaSs kompletně v její režii včetně produkce, mixu a masteringu pak pomohl hudebník Johnny Midgey. V případě několika skladeb z EP Vyvolávám se o mix postarali Nic Coolidge a Blanka Maderová, kteří se podíleli už na debutovém album Protiklady.


Added: 29.06.2018, martin

Related photos