Kapela Sendwitch pokřtí v Rock Café 11. září album Počátky a vyrazí na tour s Rybičkami 48novinka 04.09.2018, martin

Poděbradská parta Sendwitch vydala letos v červnu svoji debutovou desku. Pokřtí ji už brzy v Praze, a to v úterý 11. září v oblíbeném klubu Rock Café. Deska vznikla ve spolupráci s Tomášem Frödem (frontman kapely Imodium), ten bude zároveň jedním z kmotrů alba.

Poděbradská parta Sendwitch vydala letos v červnu svoji debutovou desku. Pokřtí ji už brzy v Praze, a to v úterý 11. září v oblíbeném klubu Rock Café. Deska vznikla ve spolupráci s Tomášem Frödem (frontman kapely Imodium), ten bude zároveň jedním z kmotrů alba.“Z našeho pohledu je Tomáš člověk, který nám sedl svým přístupem a lidskostí. Podle nás je to jeden z nejlepších lidí, které jsme si mohli pro naše první album vybrat. Jeho hudební rozhled a kreativita se skvěle doplňují s naší hudbou a nápady.” Zpěvák Daniel Černý rozhodně nešetří chválou na adresu jejich producenta a frontmana kapely Imodium Tomáše Frödeho.
Kromě Tomáše přijde kluky podpořit do Rock Café i Michal Skořepa z kapely Stroy a Kuba Ryba z party Rybičky 48. Právě s Rybičkami čeká kapelu podzimní šňůra Best Fuck Off Tour, na kterou se kluci už pořádně těší: „Turné s Rybičkama bereme jako příležitost, která se už nemusí opakovat. Kluci jsou pro nás, dovolím si říct, takovou inspirací. Je to kapela, která si šla za svým snem a ten se jí začal plnit. Kluci mají vše vydřené a nedostali nic zadarmo. My prožíváme to samé. Jsme Rybičkám moc vděční za tuto příležitost,“ dodává nadšeně frontman Daniel a dál říká:“Jejich fanoušci jsou napříč generacemi a naše hudba je celkem podobného stylu. Když už některé lidi úplně nenadchneme, tak je určitě neurazíme.“

Kapela za sebou má úspěšné léto v podobě velkých festivalů, které odstartoval Votvírák. Odezva fanoušků na album byla během léta velmi kladná, i díky tomu se kapela těší na nadcházející klubové turné.

Ještě před Sendwitch vystoupí v Rock Café další spřátelená kapela, a to broumovští Vivian.

Křest alba Počátky, 11. 9. 2018 od 19:00, Rock Café Praha – VSTUP ZDARMA!