Zpěvačka LINAKARO se stala dalším hostem série O2 Live Session. Živě představila zatím poslední singl Cool Me Down.novinka

Paulie Garand s Lenny, Sebastian, Hank z Atmo Music, Emma Drobná nebo Thom Artway, ti všichni už se na unikátním projektu O2 Live Session podíleli. Série vychází z konceptu Spotify Live Sessions a její dramaturgie se zaměřuje na mladé domácí interprety, pro které je digitální prostředí přirozenou součástí života. Jednotlivé nahrávky vycházejí právě na Spotify, videa jsou dostupná na YouTube.Nejnovější host projektu má zatím dva oficiální singly, přičemž oba se dostaly do rádiového éteru a povědomí širší veřejnosti. Debut Love Is Gone si oblíbili liberečtí Bílí tygři, kteří píseň využívají k hecování publika na domácích hokejových zápasech, dvojku Cool Me Down nyní mohla LinaKaro představit v rámci O2 Live Session.

Připomeňme, že za pseudonymem LinaKaro stojí talentovaná zpěvačka Karolína Přibylová, která prošla soutěží Česko-Slovenská SuperStar 2015 a letos na jaře získala cenu rádia Evropa 2.


Added: 17.09.2018, martin

Related photos