Skyline vydali singl Move On, natočeli k němu parádní lyric videonovinka

O lyric video se postarala známá VJka Deja, která patří do týmu XLAB Realtime. Skyline chystají před Vánoci tradiční pražský mejdan, a to 12. 12. v klubu Roxy.

Singl pochází z chystaného alba, to zatím nemá pevné datum vydání, s největší pravděpodobností ale vyjde v příštím roce. S touto deskou se kapela rozhodla jít cestou vydávání jednotlivých singlů. Prvním byl na jaře song Till The Morning Comes, Move On je nyní další v pořadí. Jde o jednu z prvních skladeb, kterou začali Skyline v rámci příprav nové desky dělat. Přesto trvalo víc než rok, než ji dotáhli k maximální spokojenosti. Lyric video si vzala na starost VJka Deja, která s kapelou spolupracuje již mnoho let a v minulosti měla na starosti také projekce k jejich koncertům. „Skladba samotná zachycuje moment, kdy sednete v noci do auta, stáhnete okýnko a prostě jen svobodně jedete neznámo kam – prostě taková naše variace klasické „i cesta může být cíl“,“ vysvětluje za kapelu bubeník a zakládající člen Radek Bureš.Do konce roku mají v plánu ještě několik klubových zastávek:

12. 12. Praha, Roxy
14.12. Liberec, Bunkr
15. 12. Vroutek, Zkušebna

V případě pražského koncertu bude 10 korun z každé prodané vstupenky (a výtěžek z výjimečně placeného guestlistu) věnován spolkům z neziskového sektoru. Výtěžek z pražského koncertu poputuje na podporu výzkumu léčby Angelmanova syndromu prostřednictvím Asociace genové terapie, z.s. Tento spolek založili rodiče 1,5 ročního Olivera, kterému bylo toto velmi vzácné genetické onemocnění diagnostikováno začátkem letošního roku. V Brně zase částku získá nezisková organizace RATOLEST BRNO, z.s., která poskytuje dětem, mladým lidem i celým rodinám v obtížné životní situaci sociální a preventivní služby.


Added: 14.11.2018, martin

Related photos