Monkey Business čekají tři koncerty v Lucerna Music Baru. Pokřtí na nich svoji novou deskunovinka

Přední česká kapela Monkey Business na konci září vyrazila na podzimní část svého klubového turné Maximum Power! Nyní před sebou má kapela poslední čtyři koncerty, z nichž tři odehraje v pražském Lucerna Music Baru, kde pokřtí novou desku Bad Time for Gentlemen.

Kapela láká na vystoupení se silnými písněmi, emocemi, hlasy i strunami. „Užíváme si, že hrajeme na našem podzimním turné písničky z nového alba, které nedávno vyšlo a je to velká pecka,“ pochvaluje si frontman kapely Matěj Ruppert.

Pro zpěvačku Terezu Černochovou se jedná o první desku s Monkey Business. „Vždy se těším na naše koncerty v klubech a na fanoušky. Ale tentokrát se těším ještě o kousek víc, protože jim přivezeme nové písně, novou desku, pro mě osobně mou první desku s Monkey Business!“ uvedla Černochová k podzimnímu turné. Posledních koncertů se bohužel kvůli zdravotním problémům nezúčastní. Při vystoupení ji nahradí Tonya Graves, která dříve s kapelou zpívala. Jako host vystoupí herečka a zpěvačka Anna Fialová a vítězka Superstar Tereza Mašková.

Klubové turné Maximum Power! po České republice zahájila kapela 29. září 2018 v klubu Fénix ve Zlíně. 5. října zahrála v Mariánských lázních, o den později v Litvínově, 12. října zavítala do Jihlavy a 13. října do Třebíče. 20. října kapela navštívila Jablonec nad Nisou, 26. října zahrála v klubu Knak v Teplicích a pokračovala 24. listopadu ve Vysokém Mýtu. Tři koncerty Monkey Business odehrají v Praze v Lucerna Music Baru a to 4., 5. a 6. prosince. Turné zakončí 15. prosince v Brně. Všechny aktualizované termíny naleznete na facebookové stránce Monkey Business a na www.monkeybusiness.cz.


Added: 03.12.2018, martin

Related photos