Sofian Medjmedj se chystá na koncertní pódianovinka

Charismatický mladý zpěvák Sofian Medjmedj oznámil svůj první samostatný koncert, kam pozval několik hostů z řad svých hudebních kolegů. Prvním z vyhlášených jmen je rapper Reginald. Debutový koncert se uskuteční už 25. ledna 2019 v klubu FAMU. Kromě významných hostů představí Sofian především svou novou hudební tvorbu.Sofianova autorská tvorba je založena na popu s přesahem do R&B stylu. O hravý moderní zvuk se stará vyhledávaný producent Lukáš Chromek (Thom Artway, Mirai, Sebastian, Ewa Farna), v jehož produkci vznikl i Sofianův debutový singl Čekám na zázrak, který se dlouho držel na prvních místech českých hitparád. Svou slibnou kariéru odstartoval díky spolupráci s Benem Cristovao, s nímž vydal duet TV Show a odehrál s ním několik koncertů.

V soukromí skromný pokorný kluk to na podiu dokáže pěkně nakopnout a díky svému feelingu, živelné jiskře a strhující energii má publikum v hrsti. „Termín mého prvního koncertu se blíží a já se snažím veškerý svůj čas dávat do nových písniček, piluji jejich hraní a celkově svůj projev. Před časem jsem vydal malou ochutnávku v podobě live session, kterou si můžete poslechnout na mém kanále YouTube. Jde o můj další singl, k němuž chystám i klip. Těším se na vás na koncertě. Věřím, že bude skvělá atmosféra a budeme se všichni skvěle bavit,“ láká na svůj koncert Sofian.

Pozvání na koncert přijal úspěšný ambiciózní rapper Reginald, který boduje a sbírá miliony views na YouTube a sociálních sítích. „Jsem prvním hostem a hrozně se na koncert těším, protože to bude prostě banger. Doražte, vidíme se tam!“ zve na koncert Reginald. Video pozvánku sledujte zde.Jako support vystoupí mladá pop-rocková skupina Pilot, která si díky svým chytlavým singlům buduje rovněž úspěšnou hudební kariéru.

Předprodej vstupenek probíhá na Goout.cz.


Added: 07.01.2019, martin

Related photos