U-Prag přichází s novinkou Perspective a zvou na křest albanovinka

Skupina U-Prag se po čtyřech letech ohlašuje s novým hudebním materiálem. Singl Perspective je předzvěstí nové desky SOME KIND OF MUSIC a právě vychází v digitálních hudebních obchodech a na streamovacích službách. Slavnostní křest proběhne 17. května 2019 v Paláci Akropolis, kde U-Prag vystoupí v kompletní sedmičlenné sestavě a za účasti smyčcového kvarteta Pavel Bořkovec Quartet, které přizvali ke spolupráci na desce.Nový singl svou dravostí naznačuje návrat ke kořenům, ale jeho zvuk svědčí o bezmála sedmnácti letech zkušeností U-Prag s kombinováním elektroniky a živých nástrojů. „K naší tvorbě se snažíme přistupovat s větším nadhledem, ale současně po nocích řešíme ty nejmenší detaily,“ vysvětluje název Perspective frontman Šimon Dvorský, který skladbu produkoval společně s perkusistou a violoncellistou Danielem Petkevičem.

Ke skladbě Perspective kapela chystá také animovaný videoklip, který vzniká v režii ilustrátora a grafického designéra Pavla Fuksy. Fanoušci se ho dočkají v průběhu léta.

Hned po křtu nového alba SOME KIND OF MUSIC proběhne v Paláci Akropolis tradiční afterparty. „Už teď se těšíme na mejdan po koncertě, kde to rozjedou naši oblíbení djs Babe LN, Slater a Cubik. Kromě desky, která vyjde v exkluzivní limitované edici, bude na místě k dostání také zbrusu nový merch,“ prozrazuje Daniel Petkevič.


Added: 07.05.2019, martin

Related photos

fotofoto
foto