V novém klipu Thoma Artwaye ke společné písni s Lenny si zahráli influenceři Kovy, A Cup of Style, Bé Hà, Smusa a dalšínovinka

Premiéra nového videoklipu Thoma Artwaye se odehrává u příležitosti spuštění služby YouTube Music. Po prvním letošním videoklipu k písni Can’t Wait, který Thom Artway natáčel v Itálii, přichází s další novinkou – hudebním videem k duetu s Lenny s názvem Chasing The Wires. Ve videu není nouze o současné osobnosti českých sociálních sítí – rolí se zde zhostili influenceři Kovy, Nicol a Lucie z A Cup of Style, Bé Hà, Smusa a Gran Jacob. Vizuálně výpravný příběh z nočního města vypráví o nenaplněných snech a přáních ve vztazích. Ústřední dvojici ztvárnili Janek Kovařík a Hana Gavlíková. Klip vznikl v režii kreativního dua Czech Vibes ve spolupráci s YouTube Music.Duet Thoma Artwaye a Lenny Chasing The Wires se objevil na Thomově nejnovějším albu All I Know. „Píseň Chasing The Wires je o snaze pochopit druhého, o nalezení určitého souladu mezi lidmi. Když ovšem lidé o svých pocitech nemluví, vzniká “žár”, který člověka vnitřně pálí, užírá a lidé tak stále naráží na stejné problémy a beznaděj,“ vysvětluje Thom Artway.

Za videoklipem stojí režijní duo Czech Vibes ve složení Magdaléna Fukanová a Markéta Polášková. Režisérky a autorky scénáře klipu přišly s nápadem zasadit příběh nesnadného vztahu vytíženého muzikanta (Janek Kovářík) a jeho osaměle se cítící dívky (Hana Gavlíková) do noční Prahy. Scény se odehrávají na koncertě v klubu a později v přilehlém baru, ve kterém se muzikant potkává s kamarády, v intimním prostředí prázdného bytu, kde na svého přítele marně čeká jeho dívka, a také na střeše nad zářící Prahou. Zvláštní prostor má v klipu červené světlo, vyjadřující sílu emocí mezi ústředním párem. Do menších rolí se zapojili známí čeští influenceři – barmana si zkusil Karel Kovář alias Kovy, kamarády si zahráli Nicol a Lucie z A Cup Of Style a youtuber Smusa, zajímavou dívku z baru, pokukující po hlavním hrdinovi, ztvárnila lifestylová instagramerka Bé Hà. Natáčelo se na různých lokacích v Praze – štáb zavítal na střechu Lucerny, do baru Food Lab Piano Lounge, a dokonce i přímo do bytu Thoma Artwaye.

YouTube Music je nová mobilní i počítačová aplikace určená speciálně k poslechu hudby. Staví na obsáhlém hudebním katalogu YouTube, který nabízí výběr hudby takového rozsahu, že ho lze jinde najít jen stěží - od oficiálních skladeb a videí přes tisíce playlistů až po unikátní živá vystoupení a covery. Svá doporučení přizpůsobuje nejen podle oblíbeného žánru, ale i podle toho, kde se uživatel nachází nebo jaké aktivitě se právě věnuje. Navíc díky pokročilému vyhledávání z rodiny Google najde požadované album či skladbu třeba jenom podle textu. Zkuste třeba “hunts me down to the harbour”.

KLIP CHASING THE WIRES
Režie, scénář: duo Czech Vibes – Magdaléna Fukanová a Markéta Polášková
Hrají: Thom Artway, Lenny, Janek Kovářík, Hana Gavlíková, Kovy, Jakub Gran, Bé Hà, A Cup of Style, Smusa


Added: 14.05.2019, martin

Related photos