Hard to Frame vydávají videoklip z živého vystoupení v Café v Lesenovinka

V pořadí druhý videoklip kapely Hard to Frame, tentokrát k písni Magic Land, je venku. Kapela Hard to Frame dokázala, že kvalitní videoklip jde udělat i na koncertě.26. března 2019 vydala kapela nové debutové album s názvem Ghosts, které v dubnu téhož roku pokřtila v prostorách známého pražského klubu Café v Lese, kameraman Filip Kaleta nelenil a pár nových skladeb z alba Ghosts, které na křtu zazněly, spolu se svými kolegy Janem Pivoňkou a Markem Čihařem zaznamenal na své kamery.

„Chtěl jsem to zkusit normálně na „punk", s tím životem, cejtit, jak to kapela zahraje a pak to doma střihnout v jednom feelingu, takový věci kolikrát dopadnou nejlíp..." říká Filip Kaleta, který záběry z koncertu pak sestříhal do finální podoby videoklipu.

„Fanoušci, kteří nás znají z našich nahrávek občas nevěří, že jsme schopni zahrát naše skladby s takovým zvukem i na koncertech, tímto videoklipem bychom se jim rádi představili i naživo" dodává zpěvačka kapely Karolina Veselá.

Natáčení se neobešlo bez drobných technických problému, kdy jedna kamera trošku zlobila a záložní nahrávací zařízení nenahrávalo, ale i přesto kapela natočila přirozený nevyumělkovaný videoklip se skvělým zvukem o který se postaral dvorní zvukař kapely Karel Houdek. Posuďte sami!


Added: 23.07.2019, martin

Related photos