Monkey Business chystají podzimní koncertní šňůru. Do českých a moravských klubů přivezou show ''Bad Time For Gentlemen''novinka

Aktuální držitelé hudebních cen Anděl a Žebřík, skupina Monkey Business, vyjedou v říjnu na podzimní část koncertního turné s podtitulem Bad Time For Gentlemen. Začínají 11. října v hořovickém klubu Labe a do Vánoc zavítají za fanoušky do dalších osmi měst. Tradiční prosincový koncert v pražské Lucerně se letos namísto komorního Music Baru přesune do Velkého sálu. Předvánoční show v podání Monkey Business proběhne 19. prosince.

ANOTACE PODZIMNÍ ČÁSTI TURNÉ BAD TIME FOR GENTLEMEN

Monkey Business. Tato mediálně přeceňovaná parta nafoukaných Pražáků žijící ve věžích ze slonoviny, kde topíc se v přepychu a odtržena od reality všedního dne pracujícího člověka holduje dekadenci, zahálce a veskrze amorálnímu způsobu života, a nedosti na tom snovajíc plány, jak zkazit naši mládež, pokračuje podzimní částí turné Bad Time For Gentlemen 2019. Ve jménu vašich dětí přijďte i vy na koncert, kde pomůžete zatnout tipec těmto zpovykancům a učinit přítrž jejich dekadentním rejdům. Ukažme sílu lidu! Republiku si rozvracet nedáme!


Added: 19.08.2019, martin

Related photos