O5 a Radeček a Jakub Děkan vyrazí společně na turnénovinka

Skupina O5 a Radeček, která vydala po sedmi letech nové album Dobrý zprávy, vyráží na podzimní klubové turné. Tím chce podtrhnout úspěšné období po vydání desky, kdy hity Sex ve sprše nebo LOVEní z nové desky boří hitparády. Na turné kapelu doprovodí Jakub Děkan.

“S Kubou se potkáváme často na festivalech a vždy nás baví jeho zpěv, show i energie, s jakou své písničky hrne do lidí. Společnou šňůru jsme plánovali už dlouho a letos je to tady,” uvedl zpěvák Tomáš Polák.

Dobrý zprávy tour Jakuba Děkana a kapely O5 a Radeček nabídne 12 zastávek po celé České republice. Šňůru hudebníci zahájí velkým křtem alba Dobrý zprávy v Lucerna Music Baru ve středu 9. října. Poté se muzikanti vydají do Brna, Ostravy, Děčína, Liberce, Plzně a dalších šesti měst.

“Budou to skvělé hudební večírky, lidé se mají na co těšit. Já i Radečci budeme hrát naše největší hity, chceme si to s lidmi užít,” řekl Jakub Děkan.

Jakub Děkan, který na turné vystoupí s kapelou, zažehl raketový vzestup mezi hudební elitu, o čemž svědčí nejen miliónová zhlédnutí jeho videoklipů na internetu, ale také mimořádná koncertní aktivita.

Radečci i Jakub mají za sebou velmi nabitou letní festivalovou sezónu a těší se na příjemné zakončení roku během klubového turné.

Vstupenky jsou již k sehnání na www.TicketLive.cz.


Added: 18.09.2019, martin24.02.2024 - Pec pod Sněžkou, Music Club Klondike

08.03.2024 - Liberec, Bunkr

09.03.2024 - Jihlava, D-club

23.03.2024 - Frenštát pod Radhoštěm, KD

Related photos