Kandráčovci potvrzují pozici lídra na slovenské scéně a dobývají i Čechynovinka

Koncem srpna ukončila kapela svoje letní turné na velkých open airech, se kterým zavítala do šestnácti slovenských měst. Koncerty pod širým nebem měli rekordní návštěvnost více než 56 tisíc diváků a pro kapelu znamenaly obrovský úspěch.

„V prvom rade chcem z hĺbky duše, z úprimnosti srdca poďakovať každému jednému divákovi, ktorý prišiel na tento koncert. Veľakrát to spomínam a budem to opakovať dovtedy, kým budem hrať – keby nebolo ľudí, ktorí prídu na náš koncert, ktorí obetujú nejaké to euro z rodinného rozpočtu, na tomto pódiu by sme nestáli ani my. Obrovská vďaka každému jednému fanúšikovi. Veľmi si to vážime a neberieme to ako samozrejmosť,“ uvedl Ondrej Kandráč, kapelník Kandráčovců o letním Mega turné OPEN AIR 2019.

Jedno z nejoblíbenějších uskupení na Slovensku nezahálí ani na podzim a zahrají si v pražském Lucerna Music Baru.

Kandráčovci se po ukončení úspěšného Mega Turné OPEN AIR 2019 ani nestihli vydýchat a rovnou vstoupili do podzimní sezony. Už 3. a 4. září Ondrej hostoval na koncertě legendární české kapely Čechomor v projektu Proměny a v nejbližších týdnech pokračují v turné po slovenských městech.
Třešničkou na dortu podzimních koncertů bude pražský koncert 22. října v Lucerna Music Baru. „V Prahe sme už hrali niekoľkokrát v rámci projektu Světlo porozumění, kde sme hrali v španielskej synagóge, ale aj v katolíckom a evanjelickom chráme. Mali sme tam niekoľko koncertov aj vlastných, napríklad v Hybernii. Ale pomyselná čerešnička na torte je Lucerna. To by vám povedal každý jeden spevák, že kto si zahrá v Lucerne, tak tomu sa plnia veľké sny. Veľmi si vážime, že tam môžeme hrať, a veríme, že nesklameme. Je to určite splnený sen,“ dodal Kandráč.


Added: 19.09.2019, martin

Related photos