Eliška Rusková po roce od Superstar opět před porotou, tentokrát v jejím novém klipu Otiskynovinka

Eliška Rusková ve svém novém klipu cestuje časem a setkává se v různých časových smyčkách se svou láskou, kterou ztvárnil herecký talent Jindřich Žampa. Hudbu a text skladby složil nadaný producent a textař Karelll.

Eliška Rusková ve svém novém klipu cestuje časem a setkává se v různých časových smyčkách se svou láskou, kterou ztvárnil herecký talent Jindřich Žampa. Hudbu a text skladby složil nadaný producent a textař Karelll.

Eliška Rusková se v loňské řadě populární pěvecké soutěže Superstar dostala až do finálového kola. Od té doby intenzivně pracuje na své hudební kariéře, vydala několik singlů, byla hostem obřích show Leoše Mareše v O2 areně a v letošním roce se představila na několika festivalech i se svou novou doprovodnou kapelou. Její členové si také zahráli v Eliščině novém videoklipu ke skladbě Otisky. Jeho námět vychází ze (v současné době velmi populárních) seriálů jako Dark nebo Stranger Things, které si hrají s časovými smyčkami a lehce mysteriózním nádechem. „Natáčení jsem si extrémně užila, byla to zábava a všichni jsme si skvěle sedli. Jindra Žampa je skvělý herec se smyslem pro humor, myslím, že to je z klipu i znát,"dodává Eliška k průběhu natáčení. Jindřich Žampa je talentovaný herec, který aktivně účinkuje v několika seriálech (například Policie Modrava, Ulice, Přešlapy...) a zároveň je vyhledávaným dabérem (Aquaman, Avengers, Black Panther či Kniha džunglí). Scénář i režii si vzal na starosti Adam Janata.Hudbu i text skladby napsal nadějný producent a zpěvák Karelll, který k námětu skladby vysvětluje: „Ten den, kdy jsem vymýšlel ideu, jsem jel v autě a poslouchal Alessiu Caru.Ta v jedné písničce zpívá: Utíkej, jak nikdy předtím / protože našli důkazy / a našli tvoje otisky prstů / všude na mém těle." Ten nápad s otisky prstů se mi líbil, a tak jsem si ho předělal podle sebe a postavil pointu písničky na tom, že se holce nedaří na toho kluka zapomenout a že nestačí jen smýt jeho otisky, protože on se dostal i pod povrch." Karelll aktuálně bodujese svým singlem The Same Stars na Fajn Radiu. Zároveň se věnuje produkci skladeb pro jiné interprety.

Eliška Rusková má do konce letošního roku naplánované koncerty s kapelou, vydat má také ještě jeden svůj singl.


Added: 08.10.2019, martin

Related photos