Byli jsme na koncertě Pavla Callty ve Fóru Karlínnovinka

Je čtvrtek 7.11.2019 a dnes se těšíme na koncert Pavla Callty, který se koná v Praze ve Fóru Karlín. Dle jeho vlastního vyjádření to bude největší koncert jeho dosavadní pěvecké kariéry, a proto jej nazval Můj životní koncert. Jsme velmi zvědaví, co si pro své fanoušky připravil a jak se mu koncert povede.

Blížíme se k místu konání koncertu a vítá nás dlouhá fronta před vstupem. Je vidět, že stejně jako nás Pavel Callta přilákal i davy svých fanoušků. Konečně se dostáváme do budovy. Je zde opravdu plno. Pavlovi se tak splnil jeho sen - vyprodat Fórum Karlín. Jedná se opravdu o velké prostory a proto už jen to je úctyhodný výkon, který se podaří jen těm nejúspěšnějším interpretům.

Většinu fanoušků tvoří mladí lidé a nechybí zde ani řada dětí s rodiči. Jednoznačně se tak potvrzuje jádro fanoušků Pavla Callty, které se nachází mezi naší nejmladší generací.

Pavel Callta koncert zahájil tím, že se nechal spustit zavěšený za nohy na laně. Zaplněné Fórum Karlín jej nadšeně přivítalo. V publiku to vře a Pavel jej obšťastňuje jedním hitem za druhým.

Jako první host se na pódiu objevuje Marta Jandová, která se stala kmotrou jeho druhého alba Součást, za které Pavel Callta již nyní získal Zlatou desku. Dalšími hosty jsou postupně i Xindl X a pak i Leoš Mareš, který se stal kmotrem jeho nové knihy Moje momenty.

Zazněly i skladby od skupiny Queen, u nichž asistoval Michael Kluch z kapely Queen tribute.

Celkově se nám koncert velmi líbil. Velký dojem na nás udělali i fanoušci Pavla Callty, kteří společně s ním celý koncert zpívali a dokázali tak, že jeho písničky mají asi opravdu velmi rádi. Jako příklad jeho oblíbenosti uvádíme následující pozdrav Pavlovi ve formě básně, který se nám dostal do rukou od jednoho z fanoušků.

Redakce CSMUSIC


Ten song nám stále v hlavě zní a nemůžeme ho dostat ven,
co dalšího si připravíš, to sledujeme se zájmem.
Vždy když jedem na dovču, CD s Calltou hraje,
do Itošky těšíme se, nic jiného nás nebere.
A když je víc zatáček,
Nevadí, vždyť nám hraje Callťáček.

Víc a víc úspěšných písniček a zpívající publikum přejí Šotolovi
Added: 09.11.2019, martin

Related photos

fotofoto
fotofoto
fotofoto

Fotografie: Lenka Malcová