Wohnouti v Praze zaplnili Retro Music Hallnovinka

Koncert se uskutečnil v rámci podzimního turné, které Wohnouti uspořádali společně s kapelou Civilní obrana. Jejich pražskou zastávkou se v pondělí 11.11. a i v úterý 12.11. stal jejich domovský klub Retro Music Hall, který se jim podařilo zcela zaplnit.

Jako první vystoupila kapela Civilní obrana. Jejichž hudba byla důstojným zahájením tohoto večera. I když asi většina návštěvníků přišla na Wohnouty, tak i hudbu Civilní obrany si přítomní viditelně užívali. Z kapely čiší charisma a její kvalitní hudbu kazil pouze trochu horší zvuk během jejich vystoupení. Kapela stihla i pokřtít svojí novou Zlatou desku a to za asistence Denisy Nesvačilové, která vystupuje v jejich klipu.

Většina přítomných však netrpělivě očekávala vystoupení kapely Wohnout, kterou bouřlivě přivítala. Hned v úvodu Wohnouti upozornili, že ze svého dnešního playlistu vypustili všechny pomalé skladby. A to opravdu dodrželi. Kromě skladeb z jejich aktuální desky Miss Maringotka zahráli i hity, které reprezentovaly jejich kompletní tvorbu. Jak Wohnouti sami uvedli, bylo těžké provést správný výběr skladeb z jejich repertoáru, který čítá přes 100 skladeb. Podle reakce publika se jim však tento výběr podařil.

Během celého vystoupení panovala v Retru dobrá nálada. Wohnouti dokázali přítomné zapojit do tance i zpěvu a vybudovat tak nezapomenutelnou atmosféru. Celé vystoupení umocňovala i vhodně zvolená tematická projekce k jednotlivým skladbám.


Added: 13.11.2019, martin

Related photos

fotofoto
fotofoto

Fotografie: Marek Tomašek