O5 a Radeček zveřejní na Štědrý den odepsanou píseňnovinka 18.12.2019, martin

Původně mělo být na aktuálním albu Dobrý zprávy kapely O5 a Radeček 13 písní. Jednu skladbu ale muzikanti z jesenických hor těsně před odesláním do výroby z desky stáhli. Nyní se chystají píseň Asi je to všechno tím zveřejnit jako vánoční dárek pro své fanoušky.

„Překvapení pod názvem O5 a Dáreček chystáme pro fanoušky každé Vánoce. Letos zveřejníme skladbu, kterou jsme nakonec nedali na poslední desku, i když byla komplet natočená a zmixovaná,“ uvedl zpěvák Tomáš Polák. „Je to píseň, kterou jsme složili asi před deseti roky a máme k ní osobní vztah. Ale prostě jsme cítili, že na album nepatří, a tak ji dáme k poslechu pod vánoční stromek,“ doplnil Tomáš.

Zmiňované album Dobrý zprávy vydala kapela O5 a Radeček po sedmi letech letos na jaře. Hudební kritika nešetří chválou, nahrávka slaví úspěch také u fanoušků a za její prodej obdržela pětice muzikantů Zlatou desku. Skladby z alba bodují v hitparádách a videoklipy k písním Budu rád, Lovení nebo Sex ve sprše mají na internetu už miliónová zhlédnutí.

Píseň Asi je to všechno tím bude zveřejněná 24. prosince na YT kanále kapely: https://www.youtube.com/o5aradecek06.05.2021 - Olomouc, Palouček před S-Klubem

12.05.2021 - Brno, Špilberk nádvoří

20.05.2021 - Praha, Park Riegrovy sady

26.05.2021 - Ostrava, Amfiteátr Slezskoostravského hradu

28.05.2021 - Plzeň, Pivovar Plzeňský Prazdroj nádvoří