Monkey Business ve velkém s Přísliby východního funkunovinka

Do Velkého sálu Lucerny ve čtvrtek přijela kapela Monkey Business s předposledním koncertem ze svého turné s Přísliby východního punku. Jejich show nabídla nejen písně z alba Bad Time For Gentlemen, ale zazněly i jejich oblíbené hity z dřívějších alb.

Kapela v průběhu večera dostala do tanečního varu všechny přítomné a jejich volba uskutečnit koncert ve Velkém sále místo tradičního trojkoncertu v Lucerna Music Baru byla dobrou volbou. Aby všichni přítomní nenabyli mylného dojmu z kostýmu Matěje Ruperta a rudých teplákových souprav ostatních, tak Roman Holý uvedl vše na pravou míru, že přestože je koncert s příslibem východního funku, tak rozhodně není oslavou Ruska nebo Číny, ale je tomu právě naopak.

Propojení dvojice Matěj Ruppert a Tereza Černochová skvěle funguje a Tereza navíc jejich zpěv na pódiu krásně oživila svým energickým vystupováním. Během koncertu kapelu doprovázela i čtyřčlenná dechová sekce, která koncert hezky melodicky naladila svými sólovými vstupy. Výsledkem tak byl příjemný zážitek, který všem přítomným ukázal, že tato kapela, která tu je již dvacet let, má v sobě neskutečnou energii, kterou dokáže přenést na své fanoušky a roztančit tak celou Lucernu.

Autor: Jan Michael Ritter, CSMUSIC


Added: 21.12.2019, martin

Related photos

fotofoto
fotofoto
fotofoto

Fotografie: Jan Michael Ritter, CSMUSIC