Velkolepý koncert INEKAFE v pražském Fóru Karlínnovinka

Po famózním koncertu v Bratislavě se kapela INEKAFE přemístila do Prahy, aby i zde při příležitosti 25 výročí na scéně okouzlila své fanoušky. Stejně jako v Bratislavě tak i zde kapela vystoupila za doprovodu 40-ti členného českého symfonického orchestru. Aby to celé mělo ještě větší náboj, přizvala si kapela navíc 20-ti členný pěvecký sbor Tirnavia z Trnavy.

Spojení kapely se symfonickým orchestrem byl úžasný nápad, protože kapela tím posunula svoji hudbu do nejvyšších hudebních pater. Skladby pro symfonicky orchestr připravil český skladatel Lukáš Sommer. Kapela a symfonický orchestr působila velmi sehraně a publiku předvedla velkolepý koncert, na který přítomní fanoušci jen tak nezapomenou.

Zcela zaplněná hala Fóra Karlín duněla zpěvem a to jak ze strany kapely, tak především ze strany publika. Většinu fanoušků sice tvořili Slováci, ale velmi početné zastoupení zaujali i Češi. Celé představení působilo velmi emotivně a tyto emoce kapela snadno přenášela za přítomné publikum, které se do zpěvu zapojovalo téměř po celý koncert.Celkem kapela odehrála 27 skladeb. Zaznělo také několik instrumentálních skladeb v podání symfonického orchestru. Na konci koncertu nechtělo nadšené publikum pustit kapelu z podia a tak se dočkalo dalších přídavků.


Added: 19.01.2020, martin

Related photos

fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto