Na koncertě kapely UDG vystoupí jako předskokan Vojtaanonovinka

Skupina UDG má za sebou skvělou sezónu. Aktuálně kluci z kapely UDG pracují na videoklipu, a také se pečlivě připravují na jejich největší koncert kariéry, který si nadělili k 20. narozeninám své existence. Koncert se uskuteční 26. března ve 20 hodin v pražském Fóru Karlín. Večírek odstartuje písničkář a stand-up komik Vojtaano.

Hodně času aktuálně tráví kapela v nahrávacím studiu. „Je to neuvěřitelný, ale naše banda je spolu už dvacet let. A protože slavíme kulatiny, chceme dát fanouškům dárek v podobě výjimečného koncertu. Plánujeme neobyčejnou show po vizuální i obsahové stránce,“ prozrazuje basista Pavel Vrzák.

„Na posledním turné jsme si udělali trochu času a pečlivě vše spočítali. Za celou dobu naší existence jsme vystřídali 17 zkušeben, 9 dodávek, 12 řidičů, 5 zvukařů, 487 holek, 658 hotelů, z toho jsme ve 13 z nich něco vyhodili z okna a kolik jsme toho vypili, tak to jsme raději nepočítali. Ale určitě toho bylo hodně, protože slavíme rádi,“ shrnul saxofonista Adam.

UDG chtějí zahrát na jejich narozeninovém koncertu ve Fóru kromě osvědčených pecek i zbrusu nové písně. „Skládání písniček nám jde nejlépe na společných soustředěních. Tentokrát před samotným koncertem vyrážíme na tři prodloužené víkendy. Tam zkoušíme, kalíme a je děsná sranda,“ popisuje průběh soustředění zpěvák Petr Vrzák.

Pro fanoušky jsou připraveny různé vstupenkové balíčky. Od klasických jednotlivých, po skupinové slevy pro 4, 5, 8 či 10 osob. Stále je možnost koupit lístky s merchem kapely, VIP vstupy jsou již vyprodány. Cena vstupenky za osobu je 500 Kč.

Vstupenky můžete zakoupit zde: https://xticket.cz/koncert-festival/206-udg-forum-karlin-2020


Added: 03.03.2020, martin

Related photos