Berenika Kohoutová a Naty Hrychová vydaly společný singl



novinka

Holky sobě. Právě tak se jmenuje nový společný singl mladé hudebnice a youtuberky Naty Hrychové a herečky, spisovatelky, zpěvačky, blogerky a novopečené matky Bereniky Kohoutové, která je zároveň spoluautorkou textu. Druhým autorem není nikdo jiný než, v současné době jeden z nejaktivnějších českých písničkářů, Pokáč. Ten často ve svých textech zpracovává témata běžného života, což dokazuje i u této písně. Režisérkou vzniklého videoklipu k písni je sama Berenika Kohoutová. Jedná se tak o její režisérskou prvotinu a zároveň splněný sen, a to díky značce LEGO.



Píseň s názvem Holky sobě je především o holčičím světě, o strastech a slastech všech slečen školou povinných. Témata jsou jasná – učitelé, kluci, lásky, rodiče, sny i touhy, zkrátka holčičí svět. Stejný svět, jaký si prožije každá dospívající slečna, kterou je právě Naty, a kterou zajisté bývala i Berenika. Ta má mimo jiné blízko k netradiční tvorbě, jde na ní vidět radost ze života, je bezprostřední a má v sobě lásku k hudbě. To jsou vlastnosti, díky kterým je písnička i spolupráce na kampani nové značky LEGO® DOTS pro Bereniku přímo stvořená. „Děsně mě to bavilo. A myslím, že by mě to bavilo ještě víc, kdybych v klipu i nehrála a mohla se tím pádem plně soustředit jen na režírování,“ komentuje svůj první počin v oblasti režírování Berenika Kohoutová.

O produkci videoklipu se postaral Jiří Burian, choreografie se ujala tanečnice Klára Angeé Roučková. Tudíž je možné, že kreace, které obě umělkyně ve videoklipu dělají, se mají opět šanci stát nejsledovanějšími videi na sociálních sítích. Pro Naty Hrychovou to byl její první taneční videoklip, a zároveň první hudební projekt takového produkčního rozměru vůbec.

Obě protagonistky milují svobodu, kreativitu, tvořivost a pestrost života a chtějí inspirovat všechny holky, které je sledují. Náramky přátelství, které jim atmosféru videoklipu pomohly dotvořit jsou přesně takové - pestré, kreativní a vyjadřují svobodu tvorby.

Při natáčení se použily desítky náramků přátelství, které si ozdobily holky podle sebe. V každé scéně byl použit náramek jiný. Na přípravu scény se použilo tisíce malých zdobících kostiček LEGO® DOTS. Videoklip se točil ve filmovém ateliéru studia FZG, kde se kromě filmů natáčejí videoklipy předních českých a slovenských hudebníků.


Added: 02.06.2020, martin

Related photos