Kapela Mayday se ohlásila s novým klipem k songu Zítra. Plánuje vydat své debutové albumnovinka

Jednoduchý videoklip má dotvářet pocitovou kulisu k textu, který se věnuje nelehkým otázkám. Mayday navíc plánují vydat letos své debutové album.

"Nechtěli jsme dělat složitý výpravný klip, cílem bylo nechat diváka především přemýšlet o textu písně,"vysvětluje ke vzniku skladby zpěvák kapely Marek Jinek." Její text klade z mého pohledu důležité otázky, které člověky nutí se zamyslet nad sebou samým a snad ho i motivovat k tomu být lepší. Tyhle otázky si kladu často já sám" dodává.Autorem hudby i textu je Marek Jinek, finální podoba skladby vznilka ve známém Rooftop Studiu u Ondřeje Žatkuliaka. Videoklip byl natočený Ondřejem Matouškem na Vírské přehradě, ta se nachází na řece Svratce v kraji Vysočina.

Kapela Mayday aktuálně pracuje na svém debutovém albu, které má v plánu letos vydat.

Pop-rockovou kapelu Mayday založil v roce 2016 Marek Jinek (zpěv, kytara) se svým bratrem Radkem (druhý zpěv, basová kytara). Formaci doplnil Adam Procházka (bicí) a František Bukáček (kytara). Členové kapely jsou kromě spoluhráčů nejlepší přátelé už od dětství, většina pochází z vesnice Zubří na Vysočině.


Added: 16.03.2021, martin

Related photos