SEBASTIAN na featu s Beefem z ATMO Music vydává podmanivou novinku Stačí jen málo K singlu s výraznou hitovou ambicí natočila kapela emotivni videoklip s kontrastní hrou světel v nevšední lokaci.novinka

Talentovaný hudebník, zpěvák a idol své generace Sebastian vydává pod Universal Music svou druhou píseň, díky které obnovil přátelství i hudební spolupráci s ATMO Music. Po dlouhých sedmi letech, co Sebastian společně s Beefem (Kryštof Peuker/ATMO Music) vstoupili úspěšným singlem Polety výrazně do hudebního povědomí, se opět spojili u příležitosti nové písně Stačí jen málo. Za hudbou stojí Sebastian s respektovaným producentem ODD (Ondřej Turták), kteří se spolu s Beefem a Jonášem Červinkou (LIPO) podepsali rovněž na textu singlu. Chytlavý kytarový song o láskách a rozchodech vznikl z aktuálního citového rozpoložení umělců, které do působivého obrazového zpracování převlékl jeden z nejvyhledávanějších režisérů videoklipů současnosti Jakub Mahdal z Jakobyfilm. Singl je už nyní k dispozici na všech streamovacích platformách.„Během toho, než jsme napsali píseň se ODDmu narodila dcera, postavili jsme nové studio a vystřídali jsme se v onemocnění covidem," vzpomíná s úsměvem na tvorbu písně Sebastian a dál dodává: „S Kryštofem jsme se od rozpadu ATMO Music nebavili, trvalo to přes tři roky. Tahle píseň opět stmelila naši libereckou partu jak kamarádsky, tak hudebně. S Beefem jsem zároveň udělal svojí první písničku Polety, se kterou jsem vstoupil do hudebního světa." Ze spolupráce se těší i Beef, který vzkázal: „Mám upřímnou radost, že máme po letech společnou písničku. Chybělo mi to."

Nápad kapelního videoklipu přišel od samotného autora „ale samotný námět, režii i kameru zaštítit Jakub Mahdal," upřesňuje Sebastian. „Klip jsme postavili tentokrát více na kapele. Vizuál je dost koncertní, ale s plující filmovou kamerou. Netradiční je také prostor starého cukrovaru, kterému barevná světla vdechla nový život," dodává režisér Jakub Mahdal, který videoklip natáčel v lázních Toušeň u Prahy. „Chtěli jsme nás ukázat jako celou kapelu a dát singlu trochu novou tvář. Proto jsme píseň vypustili s příběhem a se spoustou techniky a světel," zakončuje zpěvák.


Added: 07.05.2021, martin

Related photos