Marpo vydává druhý track z připravovaného alba Backwoods Bred. Rapovou zpovědí Bad Man oslovuje Boha i matkunovinka

Je to měsíc, co Marpo ohlásil vydání alba Backwoods Bred a vyslal první ochutnávku s klipem Hillbilly. Nyní se nechává slyšet s druhým singlem Bad Man, ve kterém se zpovídá Bohu i své matce.

„Poslouchej mamá, jak ti mám říct, že sem byl Bad Man.
I když mě nikdy nepochopíš, ty věci musí mít svůj řád.

Promiň mi Bože můj každej hřích, vím že sem Bad Man.
I když mě nikdy nevyslyšíš, tak věřím, že mě máš furt rád."
Singl z desky, která je ovlivněná prostředím Louisiany a její zvuk se opírá o kombinaci country a rapu, vychází opět z osvědčené produkce Marpa a Marcuse Trana. Videoklip opět patří do rukou Lukáše „Masty" Jirkovského a natáčel se opět v americké Louisianě.

Backwoods Bred navazuje na úspěšné Marpovo album Dead Man Walking a vyjde už v červnu. Dead Man Walking položil základ osobité kombinaci country s rapem, v níž Marpo pokračuje. „Dead Man Walking byl předzvěstí stylu, kterej v Evropě nikdo nedělá, kombinuje country a rap. Backwoods Bred je album, který Tě naprosto vtáhne do bažin Louisiany. Z hudebního hlediska kombinujeme 808 spodky s akustickýma kytarama, dobrem, mandolínama a tunou dalších nástrojů. Vše nahráváme ve studiu Babylon v Teplicích za dozoru našeho dvorního producenta Clinta Murphyho," říká rapper o tvorbě alba.


Added: 07.05.2021, martin

Related photos