Fiedlerski vydává novinku Growing up, ke které si přizval evropské vycházející hvězdy. Novinku nahrál s remmem z Holandska a polskou zpěvačkou Alicjounovinka 14.05.2021, martin

Jeden z nejúspěšnějších tuzemských producentů Ondřej Fiedler před rokem odstartoval sólovou kariéru a nyní má po čerstvém vydání debutového EP ID 2.21.92. To spolu s megasinglem pápá sklidilo na Spotify přes 2,5 milionu streamů. fiedlerski na sebe nenechává dlouho čekat a vydává píseň growing up, k níž si přizval vycházející hvězdy evropské hudební scény - mladého holandského zpěváka a skvělého skladatele remmeho, a polskou reprezentantku na Eurovizi Alicju. Singlem growing up tak fiedlerski definitivně překračuje hranice Česka a ve videoklipu režiséra Ondřeje Kudyna poprvé odhazuje masku. Singl je k poslechu na všech streamovacích platformách od půlnoci 14. května a vizuální podoby se mu dostane v neděli 16. května v 17 hodin na YouTube.

„Track je o mládí, o tom, že i když to někdy vypadá že jste v prde*i a fakt nevíte kudy jít, že je to úplně v pohodě, protože je to normální aspekt dospívání. Song jsme napsali v době hlubokýho covidu přes Zoom, šlo to poměrně dost rychle, remme je skvělej zpěvák," popisuje fiedlerski a pochvaluje si spolupráci s remmem, který přijel na natáčení klipu do Prahy. Píseň jinak více méně vznikla distančně. fiedlerski spolu s remmeho producentem isou azierem singl napsali v Praze, sám remme v Holansku a Alicja ho dotočila v Polsku.Na písni growing up vzniklo unikátní seskupení umělců, kteří fantasticky reprezentují mladou svěží vlnu, jež přináší nové hudební zážitky. remme je dvaadvacetiletý zpěvák z Holandska, který nedávno zaznamenal obrovský úspěch v českých rádiových žebříčcích s písní Lose Touch, kde se několik měsíců držel na předních příčkách. Skvělý hudebník remme původem z Holandska vydává pod labelem Vertigo, jenž spadá pod německý Universal Music. Alicja je vycházející hvězdou Polska, která již reprezentovala Polsko na Eurovizi a vyhrála soutěž The Voice.

Videoklipu se ujal opět dvorní režisér a kameraman Ondřej Kudyn, který se rozhodl pro černobílý retro look, jenž posunul vizuál o level výš a skvěle vynesl téma singlu. „Videoklip jsme natáčeli v Praze a v Polsku. V týhle době to bylo docela zajímavý to ukočírovat tak, aby to všechno dopadlo, ale nakonec jsem z výsledku nadšenej," dodává fiedlerski.