Ben Cristovao a zpěvačka Pam Rabbit vydávají společný singl We're All Gonna Flynovinka

Talentovaná zpěvačka Pam Rabbit připravila nový track v angličtině s Benem Cristovao. Doprovází ho parádní klip od režiséra Honzy Stracha. Singl We're All Gonna Fly vznikl pro pokračování kampaně O2 YOU.

Lehce přidrzlý song, který je šmrncnutý punk rockem, ale zároveň zní maximálně současně, vznikl ve studiu u producenta Filipa Vlčka. Ten si v klipu k písničce taky střihl jednu z vedlejších rolí. Text písně napsala přímo Pam společně s Benem Cristovao. "Význam songu je docela jasný. Je prostě o tom, že si máme užívat každou chvíli s nejbližšími. Může se to zdát jako klišé, ale tak to prostě je. Rodina a praví kámoši jsou nejvíc," popisuje za sebe Pam.Skladba i videoklip vznikly ve spolupráci se značkou O2. Ta už druhým rokem pokračuje v podpoře nadějných hudebních talentů v rámci projektu O2 YOU. Prvním jménem byl producent Tome Prince, který v září roku 2020 vydal s Benem skladbu Návyková a pro song We're All Gonna Fly chystá remix. Projekt pokračoval letos na jaře s rockovými John Wolfhooker, kteří s Benem vytvořili song Tidal Wave. Ten představili mimo jiné společně naživo v rámci letošního ročníku festivalu Rock For People a usadil se v éteru českých rádií. „Baví mě, že se nám povedlo udělat vždycky žánrově úplně jiný song a po producentovi a kapele jsme teď spojili síly s Pam. Je strašně zajímavá a hodně jí fandím v její cestě. Klip je úlet, Honza Strach je neskutečnej profík a vůbec nechápu, že jsme takovej klip zvládli natočit za den," popisuje svoje nadšení Ben.

Produkce klipu byla tentokrát opět velkolepá, za hlavní lokaci posloužil zámek Berchtold, který leží jen kousek od Velkých Popovic. Tam se odehrává scéna z luxusní párty, kterou Ben a Pam nakonec rozbijí na kousky. O režii se postaral opět Honza Strach, který točil také klipy ke skladbám Tidal Wave a Návyková.

Kampaň O2 YOU je cílená na mladé s mottem #rozjedtoposvem a vybízí, aby se vydali vlastní cestou: „Jsem strašně ráda, co se nám povedlo s O2 a Benem vytvořit. Natáčení klipu bylo pro mě jak z jiného světa, strašně jsem si to užila a jsem ráda, že byli v O2 odvážní a nechali nám dost volnou ruku," dodává ke spolupráci zpěvačka. Pozměnit vnímání komerčních spoluprací s velkými kampaněmi se vydavatelství Championship Music, pod jehož hlavičkou singl vychází, a O2 daří a výsledky podpořených písní jsou toho důkazem.

Více o Pam Rabbit:
Pam Rabbit je původem z Arménie a žije v Česku. Je zpěvačka i textařka a na svém kontě má hned několik chytlavých singlů, mezi nimi Get Up nebo Mom, I'm Lost a v minulosti se zúčastnila jako vokalistka soutwže Eurovison song contest. Vystudovala konzervatoř Jaroslava Ježka. Ještě do konce roku má vydat svoje debutové anglické EP.


Added: 15.09.2021, martin

Related photos