Kapela Napořád pouští do světa on-line verzi debutového alba Láska je nejvíc a rozjíždí kampaň na vydání CDnovinka

Kapela Napořád vydává debutové album Láska je nejvíc s 12 autorskými písničkami nabitými čerstvou energií. Nechybí singl Miláček, už dobře známý z rádia Impuls, ani úplně první song Bez tebe. Album Láska je nejvíc, které kapela natočila s renomovaným britským producentem Clintem Murphym, je poprvé v úterý 12. října dostupné v on-line verzi na všech streamovacích službách. Ve stejný den startuje crowfundingová kampaň na platformě Donio s jasným cílem. Získat finanční podporu na realizaci fyzického alba Láska je nejvíc.

„Běžíme dlouhou trať, přeskakujeme různé překážky a abychom si mohli splnit náš sen – naši první desku – tak k tomu potřebujeme vaši pomoc. Máme pro vás speciální odměny, doufáme, že si nějaké vyberete. My nejsme úplní hudební začátečníci, ale teď na začátku opravdu jsme a potřebujeme vaši pomoc. Takže pokud se vám náš příběh líbí, podpořte vydání naší debutové desky. Pojďme se na ni společně těšit, protože … Láska je nejvíc!“ vzkazuje svým příznivcům kapela Napořád.A když se všechno podaří, jak všichni doufají, CD Láska je nejvíc vyjde 26. listopadu, kdy se ve velkém stylu odehraje jeho křest v novém kulturním centru Vzlet ve Vršovicích. V plánu je také tradiční Vánoční koncert s řadou zajímavých hostů 19. prosince v divadle Mana.

Kapela Napořád hraje ve složení exChinaski Ondřej Škoch a Petr Kužvart, zpěvačky Barbora Fialová a Josefína Čermáková, baskytarista Petr Tichý, hostující bubeník Miloš Dvořáček a klávesista Jan Linhart. „Všechno začalo 8. dubna 2019 v Akropoli. Tam jsme pokřtili moje sólové album Řekni napořád a tam stála poprvé na podiu kapela, ze které se postupně vytvořilo uskupení Napořád. Přes léto jsme odehráli několik koncertů – skvělých i horších, některé jsme museli zrušit... Přinesly nám ale důležitou věc, slyšeli jsme, jak skvěle znějí dohromady naše hlasy – můj, Kužiho, Báry a Jožky,“ říká kapelník Ondřej Škoch.


Added: 12.10.2021, martin

Related photos