AK - Bída & Bolestnovinka

Ano, je to tady. Dlouho očekávané album AK – Bída & Bolest vychází právě dnes, 16. 9. 2015! Po předchozích informacích, kdy nám Azurit Kingdom představili cover alba a kompletní tracklist, přichází konečně album do prodeje. Od prvního videosinglu, kterým byl track s Ektorem, Cizí tváře, AK nepustili další vizuál ani audio stopu z alba. To se dnešním dnem mění. AK posílají aktuální trailer k chystanému videoklipu na track „Práce“! O filmové ztvárnění vizuálu se opět postaral Michal Kunes Kováč.

Jak už je u Azurit Kingdom zvykem, společně s touto deskou si můžete koupit speciální edice triček. Jedná se o tři modely, B&B LOGO, ANIPIČU GOLD /limitovaná edice/ & B&B COMIX. Připravili pro Vás i výhodné packy CD + tričko. Ke každému CD, které samo o sobě obsahuje 16ti stránkový booklet, dostanete plakát B&B ve formátu A1 a nálepky, zdarma.
Album je k dostání na eshopu www.azuritkingdom.cz, objeví se i na iTunes, Google Play Music a v síti obchodů Queens.cz.

Pokud nechceš čekat a chceš si koupit album přímo od Sergeie, Pastora nebo DJ Bussyho, Azurit Kingdom ve spolupráci s Queens.cz pro Vás připravili sérii release sessions: v Ostravě (16.9), Praze (17.9), Brně (18.9), a také v Otrokovicích (19.9).

Již 25. 9. 2015, v Jablonci, startuje podzimní AK – Bída & Bolest tour, která zatím čítá 16 zastávek po ČR & SK. Booking koncertů je možný na booking@azurit.cz . Křest alba je naplánován na 25.12.2015 v Ostravě.


Added: 16.09.2015, Marek

Related photos

fotofoto
foto