Kapela Napořád s podporou fanoušků vydá CD Láska je nejvíc a pokřtí jej na koncertě 26. listopadunovinka

Kapela Napořád si spolu se svými příznivci plní sen. Díky úspěšné crowfundingové kampani, která stále běží na platformě Donio, vydá CD Láska je nejvíc. Společné debutové album už je dostupné v on-line verzi na všech streamovacích službách, kde má přes 22 tisíc streamů. V live verzi zazní na křtu, který se koná v pátek 26. listopadu od 19.30 v novém kulturním centru Vzlet ve Vršovicích. Vstupenky jsou v prodeji na https://goout.net/cs/listky/naporad-krest-alba/hpjk/

„To, jakým způsobem se vyvíjí naše kampaň na Donio.cz, nás naplňuje ohromnou radostí, protože už teď víme, že naše vysněné první CD opravdu bude! Všem, kteří nás podpořili, nebo ještě podpoří, nesmírně děkujeme! Teď napínáme všechny síly ke křtu desky. Jsme nadšeni z našich kmotrů, kterými budou bratři z O5 a Radeček a Marian Jurečka. O zvukovou a vizuální stránku se postará můj bratr Štěpán, se kterým již vše důkladně připravujeme. Zahrajeme celou novou desku a samozřejmě nebudou chybět Možná nebo Shake it. Koncert bude prostě oslava toho, že jsme se přes všechny překážky dokázali konečně probojovat k našim posluchačům,“ říká Ondřej Škoch z kapely Napořád.

Kapela Napořád vznikla v prosinci 2019, hraje a zpívá ve složení exChinaski Ondřej Škoch a Petr Kužvart, zpěvačky Barbora Fialová a Josefína Čermáková, baskytarista Petr Tichý, hostující bubeník Miloš Dvořáček a klávesista Jan Linhart. Dvanáct autorských písniček pro debutové album Láska je nejvíc kapela vytvořila vloni během jarního lockdownu a natočila je se  známým britským producentem Clintem Murphym. Na albu nechybí singl Miláček, který úspěšně rotuje na vlnách rádia Impuls. Videoklip k Miláčkovi už má téměř 212 tisíc zhlédnutí na YouTube. Kapela má v plánu nejen listopadový křest CD Láska je nejvíc ve vršovickém KC Vzlet, ale také tradiční Vánoční koncert s řadou zajímavých hostů 19. prosince v divadle Mana.


Added: 03.11.2021, martin

Related photos