EVA BUREŠOVÁ se v klipu Noční nebe převlékla do fantasy kostýmunovinka

Zpěvačka a herečka EVA BUREŠOVÁ nedávno vydala nový singl Noční nebe. Nyní k němu zveřejnila i videoklip inspirovaný filmem Valerian a město tisíce planet. Příběh milenců v intergalaktickém baru, kam se chodí bavit postavy v cosplay kostýmech, natočil režisér Štěpán Bárta.

Skladbu produkoval hudebník Robin Mood, s nímž si Eva vyzkoušela spolupráci už loni na úspěšném singlu Jsme jaký jsme. “Známe se dlouho, ale příležitost natočit společně písničku se naskytla až během pandemie. A protože šlo všechno skvěle a ve studiu nás to spolu bavilo, slibili jsme si, že se tam co nejdřív vrátíme,” vzpomíná Eva Burešová. Skladatel a kytarista Robin Mood, jehož kariéru lemují hudební setkání s Markem Ztraceným, Xindlem X nebo Michalem Pavlíčkem, napsal písničku Noční nebe přímo pro ni. I proto v ní zpěvačka zní působivě a velmi přirozeně. “S Evou je radost pracovat, dokáže se uvolnit a zbytečně se nepředvádí. Umí perfektně vycítit, co písnička potřebuje,” pochvaluje si producent.S nápadem natočit klip ve stylu Bessonova filmu s využitím fantasy kostýmů přišla sama zpěvačka: “Měli jsme několik scénářů a hledali zajímavé místo, kde by se dalo točit. Někdo nám doporučil bar Yalta a to nás inspirovalo. Oslovili jsme cosplayery a do kostýmů oblékli i své známé!”

Singlem Noční nebe by Eva Burešová ráda navázala na úspěch předchozích nahrávek. Její klipy Úsměv Mony Lisy, Malý princ a Brzy se vrať mají na YouTube dohromady bezmála 10 milionů zhlédnutí. Kromě toho si Eva zazpívala s Pavlem Calltou v hitu Jako by byl náš poslední, natáčela s Václavem Noidem Bártou a rádia stále hrají již zmíněný loňský duet s Robinem Moodem. K hudbě ji přivedli rodiče, studovala zpěv a působila v celé řadě muzikálů (např. Lucie, větší než malé množství lásky nebo Jesus Christ Superstar, Dracula, Cyrano či Hamlet: The Rock Opera). Připomeňme, že dnes patří k nejsledovanějším osobnostem u nás. Její současnou popularitu raketově nastartoval seriál Slunečná a nyní ji můžete na televizních obrazovkách vídat v roli Viky v dalším TV hitu ZOO.


Added: 28.03.2022, martin

Related photos

foto