Hudební tipy z Letní scény Musea Kampa: Koncerty kapely Zrní, Václava Neckáře, Adama Plachetky, Melody Makers, Pavla Šporcla a Lenky Filipovénovinka

Letní scéna Musea Kampa v nádherném prostoru na břehu Vltavy v centru Prahy se stane dějištěm hned několika hudebních událostí. Nejprve 4. srpna pod širým nebem zahraje kapela Zrní, která patří ke špičce tuzemské alternativní scény. Následující den 5. srpna letní scénu rozezní narozeninový koncert Václava Neckáře a Bacilů, kteří za doprovodu smyčcového kvarteta oslaví 51. výročí kapely. Symbolicky 21. srpna je na programu Adam Plachetka – Koncert za svobodu. Jeden z nejúspěšnějších českých operních pěvců zazpívá v doprovodu klavíristy Davida Švece – exkluzivně pouze na Letní scéně Musea Kampa.

Sérii tří zářijových koncertů odstartuje 2. září nová koncertní show Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers ze skladbami z širokého žánrového spektra, sweet and hot, od hollywoodských muzikálů až po vrcholná čísla swingových big-bandů. Atmosféru 20. a 30. let 20. století umocní také dobové kostýmy a účesy interpretů. Nejúspěšnější a nejžádanější projekt Pavla Šporcla s cikánskou cimbálovou kapelou Gipsy Way Ensemble nazvaný Pavel Šporcl – GIPSY FIRE nabije 3. září Letní scénu Musea Kampa podmanivou energií. Zamilovaná, Za všechno může čas a další hity v live verzi přinese koncert Lenky Filipové a jejího tria 4. září.

Předprodej vstupenek v síti GoOut a také na webu Letní scény Musea Kampa www.letniscenamuseakampa.cz


Added: 16.05.2022, martin

Related photos