Tome Prince vydává EP freedom. Představí ho na Colours of Ostravanovinka

Český producent Tome Prince vydává deep pop housové EP s názvem freedom. Obsahuje celkem 3 skladby. Ve středu 13. 7. vystoupí na festivalu Colours of Ostrava, kde ho doprovodí několik hostů.

„Freedom je o mém rozhodnutí, že je mi svoboda přednější než láska, za kterou musím platit daň. Poslední roky jsem se snažil získat sebevědomí a sílu být raději sám, než být obklopen manipulativními lidmi," popisuje Tome náladu, ve které EP vytvořil.Tome spolupracoval v minulosti hned s několika známými jmény. Mezi nimi je zpěvačka Lenny, Marcell (Love Me Harder) nebo Ben Cristovao (Návyková). Na všech písních nového EP spolupracoval dublinský producent a zpěvák Calvin Biasi, který vystupuje pod pseudonymem ZHIKO. Na dříve vydaném singlu selfish spojil síly také s virtuálním producentem Gloweem.

Ve středu 13. 7. čeká Toma Prince set na festivalu Colours of Ostrava. Tady s ním vystoupí i zpěvačka Elly nebo kytarista Karol Komenda. V premiéře zazní naživo singl Free Ur Mind ve spojení s českou drag queen Miss Petty. Samotné vydání této skladby je naplánováno na srpen.


Added: 08.07.2022, martin

Related photos