SLZA vydává novinku Tak mi promiň. Na featu se tentokrát objevuje talentovaná zpěvačka a influencerka Dominique Alagia a roli terapeutky ztvárnila s lehkostí sobě vlastní, známá herečka Dana Batulkovánovinka

Skupina SLZA, tedy Petr Lexa a Lukáš Bundil, už před pár měsíci naznačila, že letošní rok pro ně bude přelomový. První zlom fanoušci zaznamenali u písně „Padám", kde se Slza představila ve spolupráci s vycházející hvězdou Pam Rabbit. V tomto trendu nadále pokračuje a nyní přichází s novinkou „Tak mi promiň", kde hostuje nadějná zpěvačka a jedna z nejvýraznějších hvězd domácího TikToku Dominique Alagia. Chytlavá hitovka se dočkala i divokého a barevného vizuálu z prostředí párové terapie, který režíroval sám frontman kapely, který mimo režie stojí poprvé zcela sám i za hudbou a textem písně. Hlavní role se vedle Petra Lexy a Dominique Alagia ujala i známá herečka Dana Batulková. Za kamerou stál multitalentovaný videomaker Michael Nováček.Nový singl Tak mi promiň vznikal už na začátku letošního roku. Poté, co chvíli „zrál v šuplíku", se k němu Petr Lexa vrátil v červnu. Zárodky spolupráce s Dominique Alagia se ale začaly rodit už před nějakou dobou. „Na Domču jsem poprvé narazil asi před rokem na TikToku, kde zpívala cover Someone You Loved od Lewise Capaldiho. Tehdy mě natolik zaujal její hlas, že jsem s ní hned musel nazpívat duet té písně. Vyměnili jsme si pár zpráv, pochválil jsem jí tvorbu, popřál hodně štěstí a od té doby jsme nebyli v kontaktu," vypráví Petr Lexa.

„Když jsme dodělali demo Tak mi promiň a padla otázka, jestli by se tam nehodil nějaký další neotřelý hlas na feat, vzpomněl jsem si na Domču. Napsal jsem jí, poslal song, ona z něj byla nadšená a asi za dva týdny už jsme vycházeli ze studia s hotovým singlem," pokračuje zpěvák SLZY. Dominique se tak splnil dětský sen. „Jako menší jsem byla jejich fanynka," říká s úsměvem Alagia. „Písnička mě okamžitě zaujala, hodně lidí se v tom dle mého názoru najde. Jsem z toho nadšená, singl je chytlavý, líbí se i mé rodině a kamarádům," dodává.

K singlu vznikl i symbolicky barevný videoklip v působivých retro interiérech, jehož režie se podobně jako u tracku Padám zhostil sám Petr Lexa ve spolupráci s Pam Rabbit. „Po zkušenosti s Padám, kdy jsme si vymysleli, zrežírovali a sestřihali klip sami společně s Pam, jsem věděl, že si to chci zopakovat i tady. Vymyslel jsem prvotní námět, Pam mi ho pak pomohla přepsat do podoby scénáře, dal jsem dohromady celý tým, lokace, rekvizity a ujal se režie," přibližuje Lexa a dodává: „Teď zpětně si říkám, že to bylo možná trochu velké sousto, ale neskutečně jsem si to užil. Možná i právě díky super týmu. Všichni odvedli skvělou práci, a hlavně přinesli na plac úžasnou energii, bez toho to prostě nejde. Z výsledku mám obrovskou radost".

Působivé video vyšperkovala svým nezaměnitelným hereckým projevem i populární česká herečka Dana Batulková, která ztvárnila roli terapeutky. „Od chvíle, kdy jsem přišel s nápadem párové terapie, bylo jasné, že terapeutku musí hrát zkušená herečka, která do role dokáže dostat přísnost, ale zároveň i humor a nadsázku. Hlavně jsem z toho nechtěl dělat žádný drama," přibližuje s úsměvem Petr Lexa.

Dana Batulková pak byla pro kapelu jasnou volbou. „Sepsali jsme si seznam hereček, které by se nám do role líbily, a hned na prvním místě byla Dana. Ta nám to potvrdila ještě ten den, a tak jsme se k druhému místu vlastně ani nedostali. Byla úžasná, zahrála to s neskutečnou lehkostí a přesvědčivostí a ve výsledku do té scény přinesla víc, než jsem čekal. Úžasná zkušenost," pochvaluje si na závěr Petr a zve fanoušky ke zhlédnutí videoklipu, který je již k dispozici na YouTube.


Added: 16.08.2022, martin

Related photos