Kapela MIRAI dvakrát vyprodala O2 arenu a oznamuje halové tour. Příští rok navštíví největší hokejové stadiony v Českunovinka

Kapela MIRAI patří momentálně k nejžádanějším interpretům u nás. Mnohonásobní držitelé hudebních cen mají za sebou další významný úspěch, kdy během září a října dvakrát vyprodali největší českou halu a představili se fanouškům s nezapomenutelnou velkolepou show. „Jsme neuvěřitelně vděční lidem, co jim stojí za to trávit svůj volný čas právě s námi, a tak nějak tuším, že tím, co proběhlo zdaleka nekončíme," říká frontman kapely Mirai Navrátil a ohlašuje podzimní halové tour 2023. V hokejových stadionech se představí MIRAI v Pardubicích, Plzni, Ostravě, Brně a Liberci.

„Splnili jsme si sen. A dokonce dvakrát ve vyprodané největší české hale. Když se nad tím člověk zamyslí a vrátí se v čase pár let zpět, je to úplný sci-fi," říká s dojetím zpěvák Mirai Navrátil a spolu s Šimonem Bílým, Michalem Stulíkem a Tomášem Javůrkem děkuje všem fanouškům, že kapele umožnili zrealizovat vysněný koncert.

„Příští rok se pokusíme to celé poposunout zas o kousek dál. Zkusíme tuhle O2 show s veškerou tou parádou a dalšími upgrady, na které máme rok, dovézt v rámci podzimního turné 2023 do Ostravy, Brna, Pardubic, Liberce a Plzně. Kam jinam než do největších hokejových hal po republice," láká Mirai všechny své příznivce.

„Bude to výzva, protože ten plán zahrnuje ještě o třetinu více lidí než letos, ale bude to naše výkladní skříň. Celé to spustíme na přelomu října a listopadu, tak buďte ve střehu," uzavírá s úsměvem Navrátil.


Added: 14.10.2022, martin17.11.2023 - Ostrava, Ostravar arena

22.11.2023 - Brno, Winning Group Arena

24.11.2023 - Pardubice, Enteria Arena

30.11.2023 - Praha, 02 Arena

Related photos