Paulie Garand ft. Ben Cristovao & Majk Spirit vydali Starkidsnovinka

Ještě před tím, než světlo světa spatří dlouho očekávané album "Amonit", uvádí Paulie Garand poslední singl "Starkids" s hvězdným česko-slovenským duem Ben Cristovao & Majk Spirit na featuringu.

"Je to banger. Takovej song se nepovede každej den a je mi ctí, že zrovna tenhle singl předznamenává moje nový album Amonit.", říká Paulie, a z jeho slov je cítit oprávněná spokojenost.Režisér Ondřej Kudyn z Native Films se totiž opět překonal a dodal monochromatickou vizuální lahůdku s početným hereckým obsazením a tajemnou skulpturou/artefaktem Amonitu v ústřední roli. Benny Cristo, který se tentokrát ujal úkolu stvořit catchy refrén, ke klipu dodává: "Mam radost, že dal Paulie tento projekt dohromady. Od hudby, přes úžasný vizuál s příběhem. Miluju to a mam radost, že jsem součástí."

Poslední sloka patří Majku Spiritovi, a jeho závěr tracku Starkids je asi ten nejlepší možný, který si umíme do chillového trap beatu představit. "Toto je presne muzika ktorú potrebuje dnešný chaotický svet. Pre všetky Starkids!", dodává k tomu Majk sám.

Na dramatické a nemilosrdné rozuzlení klipového příběhu rukou producenta UMP Beats je však třeba si počkat až do posledních vteřin videa... takže se nechte se překvapit!

Album Amonit vychází v pondělí 17.10.2022 na Ty Nikdy Records.


Added: 14.10.2022, martin

Related photos