Pam Rabbit vydává novou píseň s názvem zobrazeno. Podzimní hymna s mrazivým videoklipem zaujme na první poslechnovinka

Vycházející hvězda moderního českého popu zaujala hitem Ve Starym Dome nebo duetem s Benem Cristovaem. Novou kapitolu ve své hudební kariéře začala Pam Rabbit otevírat ale až letos, kdy navázala spolupráci s vydavatelstvím Universal Music, pod jehož křídly vydala singl stuck in the cloud, s kapelou SLZA si střihla společný track Padám a na podzim dvakrát předskakovala kapele Mirai ve vyprodané O2 areně. Nyní zpěvačka představuje svůj další singl zobrazeno, který složila a později k němu i sama zrežírovala temný videoklip pro který vykopala na zahradě hrob. O produkci písně se postaral dvorní producent labelu SkyBox Dobrin Mitchev, se kterým už nyní Pam pracuje na dalších písních.Pam Rabbit vždy patřila mezi nekonvenční umělkyně, což potvrzuje s každým svým dalším singlem. Ať už se jedná o text, produkci nebo celkový vizuál. Netradičně vznikal i samotný nápad na nejnovější singl zobrazeno. „Mám seznam slov, podle kterých chci pojmenovávat písně. Pomáhá mi to při psaní a slovo zobrazeno bylo jedno z nich. Zároveň jsem věděla, že chci napsat něco, kde bude dominantní kytara a věděla jsem, že chci něco melancholického," přibližuje vznik singlu Pam Rabbit. Nejnovější track je tak založený na jednoduchém kytarovém riffu s trapovým beatem a překvapivým refrénem.

I když se původ singlu může zdát spíše náhodný, texty mladé zpěvačky pojednávají o specifických životních peripetiích, se kterými se aspoň jednou potká každý z nás. „zobrazeno je song o situaci, kdy někdo, koho od srdce milujete, ať už romanticky nebo jde o rodinu, vás dostane do pozice, kdy už ho/ji nechce nikdy vidět. Ten člověk vám stále píše, ale vy máte energii maximálně na to, si zprávu zobrazit," říká Pam. „Jsem si jistá, že každý z nás podobnou situaci zažil nebo zažije," dodává.

Pam se v uplynulých měsících stala hvězdou globálně nejúspěšnější sociální sítě TikTok. Pravidelně tam přidává videa o tvorbě a nechává své fanoušky a sledující rozhodovat i nahlédnout do procesu vytváření hudby. TikTok tedy již spatřil halloweenské video, jímž Pam oznámila blížící se vydání nového singlu a klipu. Tajemnou písní zobrazeno se Pam Rabbit trefila do podzimního období a videoklipem perfektně dokreslila celou atmosféru. „Vždy si píšu scénář a režíruji, ale nějak jsem se zasekla a nemohla nic vymyslet. Věděla jsem, že chci scénu, kdy kamera točí pohled z hrobu nahoru a já se dívám dovnitř, ale to bylo vše. S kamarádem, který si říká Ediie did that jsme půjčili kameru, s bráchou jsme u babičky na zahradě vykopali hrob a bylo to," říká s úsměvem autorka, zpěvačka, scénáristka i režisérka o videoklipu.


Added: 14.11.2022, martin

Related photos