Právě vyšla kompilace remixů vybraných skladeb Bena Cristovaonovinka

EP nazvané Ben & YOU Presents Remixes obsahuje remixy skladeb, které Ben vytvořil s různými umělci. Mezi nimi je například Tome Prince, kapela John Wolfhooker, Pam Rabbit nebo Marcell. Novou podobu jim dala producentská dvojice FakeTwin i Hoffy, producent elektronické kapely Skyline.

Během léta 2020 se Ben Cristovao spojil s talentovaným mladým producentem Tomem Princem, společně vydali na podzim toho roku skladbu Návyková. Na jaře 2021 společně s metalcore kapelou John Wolfhooker zase song Tidal Wave. V září 2021 s Pam Rabbit skladbu We're All Gonna Fly, která má na Spotify přes milion poslechů. Letos na jaře se zpěvákem Marcellem song Nevim, který má na YouTube už přes milion views.Tyhle skladby, kromě zapojení Bena Cristovao, spojuje i společnost O2. Všechny totiž vznikly v rámci projektu O2 YOU, který si klade za cíl upozornit na talentované a dosud ne tolik známé tuzemské hudební interprety.

Na EP nyní vychází tyto čtyři skladby v originálních remixech od FakeTwin, Toma Prince nebo stálice české elektronické scény Skyline. Remix od Skyline může být překvapením, pracuje totiž s hitovkou Tidal Wave. Ta dostala úplně nový sound, zásadní je úplná absence kytar. Remix by měla brzy nasadit vybraná tuzemská rádia. „Potěšilo nás, že si zrovna tak zavedená parta v rámci elektronické hudby, kterou Skyline bezesporu jsou, vybrala zrovna song Tidal Wave. Ten nový sound nás moc baví a máme radost, že hudební dramaturgy taky," dodává Katka Nováková z Championship Music.

Další dva remixy, a to skladeb Návyková a Nevim, si vzali na starost producenti a DJs FakeTwin. Pracovali na nich ve spolupráci s lektory školy elektronické hudby EMA Prague.


Added: 16.11.2022, martin

Related photos