Pavel Callta si k narozeninám nadělil singl ANDĚLÉ & DÉMONI. Svou sloku na něm má i oblíbený rapper Refewnovinka

Pavel Callta zahájil loni v listopadu novou etapu své tvorby spoluprací s Universal Music a vydal nečekaně rockový track Jsem do tebe blázen?. Nový styl, kterým se Callta ubírá se setkal s vřelým přijetím všech fanoušků, a i proto Pavel Callta nepřestává své příznivce zásobovat novou hudbou. Včera, 12. února, přesně v den jeho narozenin, totiž vyšel videoklip k singlu ANDĚLÉ & DÉMONI, na kterém hostuje rapper Refew. Emotivní a lehce temnější píseň je k dispozici na všech streamingových službách už od pátku.

„Song ANDĚLÉ & DÉMONI jsem napsal zhruba před půl rokem, když jsem měl takový složitější a psychicky náročnější období," vysvětluje Pavel Callta proč text začíná veršem Sedím tu sám/říkám si, co bude dál. „Potom mě napadlo, že takový emotivní a řekněme temnější song by bylo skvělé spojit s rapem. A jelikož se s Erikem znám už nějakej pátek, poslal jsem mu prvotní demo s kytarou, on mi pár dní na to poslal svoji sloku a nějak si to celý sedlo," dodává o spolupráci s Erikem Gáborem, který je známý jako Refew.Produkci nejnovějšího singlu svěřil Pavel do péče Jakuba Sedláčka, který si říká SadLuck, finální mix a master obstaral Ondřej Žatkuliak z pražského studia Rooftop. Působivý videoklip vznikal pod rukama tria zkušených filmařů Ondřej Kudyn, Tomáš Holzknecht a Ondřej Brejška. Snímek vyšel na YouTube přesně v den zpěvákových narozenin, tedy v neděli 12. února.

„Mám ze songu radost. Jsou tam emoce i naděje, hloubka i motivace, a to jsem přesně chtěl," uzavírá s nadšením oslavenec Pavel Callta.


Added: 13.02.2023, martin

Related photos