KATEŘINA MARIE TICHÁ vydává své první EP, uvádí ho videoklipem k hitovému singlu OTAZNÍKY!novinka

Talentovaná písničkářka KATEŘINA MARIE TICHÁ vydává 29/10 své první autorské EP.
Hlavním lákadlem se stal singl a videoklip s hitovými ambicemi OTAZNÍKY.
Kromě toho zpěvačka vystoupí jako host podzimního BACKSTAGE TOUR 2015 kapely JELEN.
Jsou to už tři roky, co o sobě písničkářka KATEŘINA MARIE TICHÁ dala vědět svým prvním hitem Vzpomínej. Od té doby natočila úspěšný duet s raperem LIPEM Do města přišla zima i hit Tančíme spolu se skupinou JELEN. S tou také absolvovala stovky koncertů, včetně letošního jarního vystoupení na cenách Anděl. S novými zkušenostmi se nyní vrací pěvecky i autorsky jistější a vyzrálejší, což je znát i na novém singlu Otazníky.

Skladbu uvedla jako předzvěst svého prvního EP a znovu navazuje na tradici českých písničkářek. Kateřina zde dává prostor své něžnější poloze hlasu, ale překvapí úderným a zvučným refrénem. Tichá tak dokáže v jedné skladbě citlivě odhalit kousek ze své křehké holčičí duše i strhnout k tanci.
„Jen během letošního léta jsme odehráli s Jelenama více než 80 společných vystoupení. Je to obrovská zkušenost. Jak muzikantská, tak i ta lidská. Deset lidí, co milujou muziku na cestách. Je v tom hodně svobody a zároveň pocit sounáležitosti.“

EP vychází v pátek 30.10., ale už dnes si jej můžete exkluzivně poslechnout na SPOTIFY http://bit.ly/1NaohNC

EP kromě aktuálního singlu Otazníky nabízí i osvědčený hit Tančíme spolu s JELENEM nebo například píseň K zemi stoupám, kterou autorka zveřejnila v akustické podobě.

Také koncertně bude mít talentovaná zpěvačka nabitý podzim. Stále žádanější kapela JELEN ji totiž pozvala na své nadcházející podzimní BACKSTAGE TOUR 2015, kde dostane prostor ve svém vlastním setu, ale zazpívá si duety i s frontmanem JINDROU POLÁKEM. Jde o další důkaz, že Kateřinu Marii Tichou se do budoucna vyplatí sledovat.

Symbolický videoklip, inspirovaný lidovou hudbou a čistotou přírody, má na svědomí režisér Jonáš Lipo Červinka. Klip se natáčel v krásném prostředí vodopádů v Jizerských horách a částečně ve staré části Liberce.


Added: 29.10.2015, Marek

Related photos