Adam Mišík vydává novinku Srdce na tvý dlani, oznamuje EPnovinka

Samey, Separ, Sergei Barracuda, Ben Cristovao a nyní Pil C. Adam Mišík si na svůj seznam spoluprací připisuje další výrazné jméno. Uznávaný slovenský rapper přispěl svou slokou do tracku Srdce na tvý dlani, který se objeví i na Adamově stejnojmenném EP, na nějž se mohou fanoušci těšit už 21. dubna. Po úspěšném a cenami ověnčeném filmu BANGER., ve kterém Adam ztvárnil hlavní roli a nazpíval titulní track PRACH se Sergeiem Barracudou, tak přichází s dalším projektem plným zvučných jmen. Živě se Adam Mišík představí po dlouhé době, a to na samostatných koncertech 26. dubna v Brně a 27. dubna v Praze. Fanoušky čeká nový playlist, aranže, nejnovější tvorba a hosté jako Ben Cristovao nebo Sergei Barracuda. Lístky jsou stále v prodeji ZDE.„Srdce na tvý dlani vzniklo v hlubokém lockdownu. Dva roky jsem měl píseň v šuplíku," přibližuje Adam Mišík vznik nového singlu, který vznikl při společném setkání rappera a zpěváka v Praze. „Dlouho jsem zápasil s textem, ale pak jsem se náhodou dostal k básni od Václava Hraběte ‚A kdybych už měl umřít' a volně jsem se nechal inspirovat. Najednou to všechno zaklaplo do sebe a píseň byla na světě," dodává s tím, že o výslednou podobu tracku se postaral svou generací velmi oblíbený producent Enthic.

O zhudebnění některých básní Václava Hraběte se postaral už Adamův otec Vladimír Mišík, za zmínku stojí jeden z nejslavnějších hitů Variace na renesanční téma. V tradici propojení poezie a hudby tak pokračuje i Adam. „Napadlo mě, že tím vlastně přiblížím báseň zase té mladší generaci, což mi přijde skvělý," říká zpěvák, kytarista, skladatel, herec a dabér v jedné osobě. Vznikl tak silný a temný track založený na pulzujícím beatu, který zaujme kytarovými party i hlubokým textem, na kterém se podílel jeden z nejžádanějších slovenských rapperů Pil C.

Srdce na tvý dlani bude součástí stejnojmenného EP, které vyjde už 21. dubna. Na něm se objeví po boku Adama Mišíka také Ben Cristovao, hned na dvou písních Sergei Barracuda, nebo známá violoncellistka Terezie Kovalová. A stejně jako u titulního singlu má na svědomí produkci osvědčený Enthic. „Těším se, že se singl zařadí mezi tři tematicky sladěné tracky, které uzavírají temnější období mého mládí a vyjdou na novém EP. Songy zazní i na mých připravovaných koncertech v dubnu," uzavírá Adam a zve všechny své příznivce do Metro Music Baru v Brně a Lucerna Music Baru v Praze na skvělou show plnou hostů.


Added: 11.04.2023, martin

Related photos