Honza Bendig a Refew rozjíždí v novém klipu pořádnou párty - Budeme kelovatnovinka

V únoru letošního roku vyprodal Honza Bendig pražské Forum Karlín a za své vystoupení sklidil samé skvělé ohlasy. Teď představuje nový song Budeme kelovat, ve kterém hostuje i rapper Refew.

Honza Bendig zvládá vysoké pracovní tempo, produkuje seriály, intenzivně koncertuje a nezapomíná ani na to, aby pravidelně vydával nové skladby. Ten aktuální, který nese název Budeme kelovat, je o vztazích, které přestanou mít postupem času ztrácí smysl. Poznáte to tehdy, když se ze společných příjemně strávených chvil stane rutina a nuda. Kdy poznat, že už je lepší ze vztahu odejít?Samotný videoklip nás přenese do jedné z luxusních restaurací v centru Prahy. O jeho režii se postaral Benjamin Pánek, o scénář pak Honzův manažer Lukáš Rejmon.

O tom, že hudební kariéra Honzy Bendiga úctyhodně roste, nejde pochybovat. Jeho klipy mají na YouTube k dnešnímu dni přes 165 milionů zhlédnutí. V loňském roce byl nejúspěšnějším klipem ten k songu Bašavel, který vyšel ve spolupráci s bratrem Marsellem & GIpsy Kubo – má přes 5 milionů views. Honza Bendig má i pro příští rok velké plány. Po vyprodaném koncertu ve Foru Karlín v únoru letošního roku, kde přívítal skvělé hosty, jako například Moniku Bagárovou, Michala Davida nebo zmiňovaného Refewa, chystá velké oznámení, kterým už brzy fanouškům prozradí více.


Added: 26.04.2023, martin

Related photos