Ben Cristovao a Annabelle vydávají společný song Lajf. Protože někdy je hůř a jindy lípnovinka

Ben Cristovao vydává se zpěvačkou Annabelle nový song Lajf. Pohodovou skladbu od producenta Enthica doplňuje klip ve stejné náladě. O jeho režii se postaral Vojtěch Starý. Singl vznikl v rámci komunikace kampaně O2 YOU.

„Je potřeba dívat se na život trochu s nadhledem. Za rohem je další den, všechno bude dobrý," vysvětluje hlavní myšlenku skladby Annabelle. Song má pozitivní vibe, s lehkostí a nenuceností dává vědět, že všechno, co se děje, je prostě „lajf".O režii se postaral Vojtěch Starý a produkční tým SeeYa, námět vychází z brainstormingu mezi nimi, Benem a Annabelle. Oba dva se znají už delší dobu, na jejich interakci v klipu to je znát. Všechno působí uvolněně a nenuceně stejně tak, jak song samotný. „Natáčení bylo zábavný! Mohla jsem si zkusit věci, který jsem ještě nedělala. Třeba jsem nikdy netrčela ze střešního okna auta a nemávala přitom rukama při projížďkami městem. V jedný scéně zase s Benem společně kreslíme. To mi přišlo víc než natáčení jako meditace,"vzpomíná na natáčení Annabelle. O originální outfity pro ni i Bena se postarala stylistka Liz Ovcharenko.

Skladba i videoklip vznikly ve spolupráci se společností O2, jejíž je Ben Cristovao ambasadorem. Už čtvrtým rokem společně podporují nadějné hudební talenty, jde o součást marketingové komunikace k tarifům pro mladé O2 YOU. Prvním zapojeným umělcem byl producent Tome Prince, který v září 2020 vydal s Benem song Návyková. Projekt pokračoval v roce 2021 na jaře s rockovými John Wolfhooker, kteří s Benem vytvořili singl Tidal Wave a Pam Rabbit (We're All Gonna Fly). V minulém roce pak šlo o spojení se zpěvákem Marcellem pro song Nevim a s Elly pro skladbu High Speed. Letos na jaře vyšla skladba 365 s YG Morrisem.

Annabelle odstartovala svou kariéru teprve v roce 2020. Za svou skladbu Runnin'Out Of F* Time získala Cenu Anděl 2021, a to v kategorii Objev roku. Na svém kontě má hned několik dalších úspěšných písní, mezi nimi například black hole, SnOWfLAkE nebo nedávný song My2.

Skladba Lajf vychází oficiálně prostřednictvím digitální distribuce 25 8., a to v rámci New Music Friday. Videoklip je na YT už o den dříve, tedy od 24.8.


Added: 25.08.2023, martin

Related photos